Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatban szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban szerintetek ezt mire lehet vélni?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve vagyok kizárólag szexkapcsolatban egy sráccal. Furcsa mód, megkaptam azt a beszólást, hogy nekem majd nehéz lesz normális kapcsolatot találni, úgy se fogok senki normálisat megfogni, ha igen akkor biztos csak a rosszfiúkat fogom ki, akik majd otthagynak stb. Plusz néha azért én el szoktam neki mondani, hogy ha tetszik vmelyik srác, erre ő folyamatosan leszólja őket vmi alpári módon...szerintetek miért csinálja? Főleg azért fura ez számomra mert anno még ő mondta, hogy nyugodtan keresgéljek, próbáljak norm. kapcsolatot is kialakítani, mert nyilván amit mi csinálunk az hosszútávon nem jó. Ezért is nem értem, most mi változott meg nála?

2018. okt. 25. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak birtokol. Használ. De nem érez. Mint egy tárgyat, amit megveszel a boltba. Ha megunod, felteszed a polcra, ha unatkozik akkor meg elővesz.
2018. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem valtozott semmi. Vedi a teruletet.

Te az o ingyen luka vagy, nem akarja ezt elvesziteni.


Es igaza van, ez utan nehez lesz egy normalis kapcsolatot kialakitanod.

2018. okt. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez mennyire kell ostobának lenni? Eddig se nézett semmibe, most meg már ki is mondja neked. Egy büdös bunkó, de te se vagy normális. Jók vagytok így. Hajrá!
2018. okt. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt, hogy nem tudok majd kapcsolatot találni, azt nem az én jellememből fakadóan mondta, hanem úgy, hogy az összes korosztályos pasit szidta. Szóval hogy majd nekem egyik se lesz elég jó...
2018. okt. 25. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Te vagy a buta,hogy megengeded neki ezt a stílust,meg hogy használjon.Amíg ennyire nem becsülöd meg magad,addig sajna igaza van.
2018. okt. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En meg arra ertettem, hogy az a no, aki megelegszik azzal, hogy csak hasznaljak, az nem fogja tudni kezelni a normalis kapcsolatot amig nem javit az onbecsulesen.


Es, ha egy pasi megtudja, hogy szexkapcsolatban voltal, akkor automatikusan sullyedsz a szemeben. Ha tetszik, ha nem.

Es majd jon, "ha vele igen, akkor velem miert nem" szoveg jogosan.

2018. okt. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!