Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatban szex utan ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban szex utan ti egyutt alszotok osszebujva, vagy az mar tul intim?

Figyelt kérdés

Nemtom eldonteni,hogy ez minek a jele.. mindig atolel,hozzam bujik..

O a pasi.

Nem tul intim ez egy szexkapcsolathoz?

Jo nyilvan nem kell szex utan lelepni..


2018. szept. 22. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolatba szex után lelépnek az emberek:D

Akkor csinálják ezt ha vagy bejön az adott nő neki, vagy lemerítetted annyira, hogy jártányi ereje sem marad:D

2018. szept. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Ti nem értitek a szexkapcsolat fogalmát.


Tehát: a szexkapcsolat nem párkapcsolat, még csak laza kapcsolat sem.


Szexkapcsolatban nem érdekel a másik gondja, nem érdekel kivel találkozgat, sem az, hogy éppen mit vásárolt tegnap. Az EGÉSZ a szexről szól. A másik fél SZEXPARTNER semmi egyéb.


Tehát dugás után mindenki megy a maga dolgára. Én mondjuk játszani a laptophoz, ő meg takarodik haza a pasijához.


Nincs összebújás meg stb. Ti max laza kapcsolatban vagytok, nem pedig szexkapcsolatban.

2018. szept. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hm.. nem vagyunk laza kapcsolatban.

Régről ismerjük egymást, jo a szex és ennyi. De társaságban nem viselkedünk párként..

2018. szept. 22. 18:44
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért, ha a szex nem túl intim, szerintem az alvásnak sem kéne annak lennie... Oké, hogy maga a "kapcsolat" nem szól többről, ennek ellenére azért nem hiszem, hogy létezik olyan, hogy "túl intim" egy olyan viszonyban, ahol emberek rendszeresen kefélnek egymással...
2018. szept. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
Bekapod a phaszat, de az alvassal kapcsolatban ez jut eszedbe :"D. Joisten gyere le.
2018. szept. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nálunk volt együttalvás, mozi, vacsora, zenehallgatás, vásárlás, minden, csak éppen nem jártunk.
2018. szept. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
4-eskével értek egyet, pedig férfi vagyok. ha már dugtok rendszeresen, ott nincs túl intim. csináljátok ami jól esik.
2018. szept. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A szexkapcsolatban a férfi egy vibrátor a nő pedig egy sexdoll.

A pasi ha megdug egy guminőt nem fog vele is aludni. Itt csak a szexé a szerep.

Ha más is van az már több.

Nekem is volt ilyen kapcsolatom. Felmentem, dugtunk, amikor mindkettőnek elég volt felöltöztem és hazamenetem, legközelebb akkor beszéltünk ha valamelyikünk megint digni akart.

2018. szept. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazából erre irányult volna a kérdés,hogy vajon többet érez irántam?
2018. szept. 22. 19:19
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudatjuk.... Lehet ő sem tudja mit érez, vagy nem akarja tudni...

Egyébként én is simán összebújva feküdnék, még ha csak szexről lenne is szó. Miért? Mert jól esne, ennyi.

2018. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!