Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon furcsa egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon furcsa egy olyan párkapcsolat, ahol a nő idősebb 10 évvel?

Figyelt kérdés

27F vagyok ő pedig 37


Egy ideje randizgatunk tetszik is, és vonzónak találom, csak egy picit félek,még sose volt ennyivel idősebb nővel dolgom.



2018. okt. 26. 20:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Normális. Volt évfolyamtársam kedvese is 10+, csak sajnos tavaly meghalt balesetben a hölgy. ☹️ Alapvetően én is az idősebb nőket preferálom a lelki, szellemi, érzelmi, fizikai érettségük miatt. Tudják, hogy mi kell a férfinak.
2018. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Fordított esetben ez fel sem merülne.
2018. okt. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

én pont 37 éves nő vagyok.


ha normális 27 éves srácról lenne szó, nekem, nőként nem lenne akadály.

2018. okt. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hmmm... nekem 7 évvel fiatalabb barátom volt, aki épp belépett a 20-as éveibe, tehát ég és föld volt kettőnk világa (ő sulis, bulis, én meg dolgoztam, hobbimnak éltem). Eleinte nem hittem abban, hogy működni fog, de nem volt igazán konfliktusunk.

Ha szereted próbáljátok meg!

2018. okt. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Leginkább attól félek,hogy van neki már egy kiskamasz fia.Ő hogyan fogadna el engem.
2018. okt. 26. 20:14
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen. Elképzelhetetlen lenne számomra egy ilyen helyzet.
2018. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az nem furcsa mikor egy huszonéves még nem férfi hanem zöldfülű?


Mit kell egy nőtől ennyire félni? Lelkikeg az is úgy működik mint a többi vannak érzései. Max nem hisztis pcsa hanem esze is van!


Úgyhogy vigyázzál még behálóz!:D

2018. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 he84 ***** válasza:
Egyáltalán nem furcsa. Ha félsz tőle a nagyobb korkülönbség miatt, az olyan mintha nem egészen bíznál benne és mintha a társadalomtól is félnél. Nem kell félned, ne foglalkozz azzal, hogy majd ki mit gondol rólatok, ha együtt lesztek. Majd ha a nőnek ez baj, akkor megmondja neked, vagy érezteti veled és akkor te rákérdezhetsz nála ez ügyben. Ha viszont nincs utalás, semmi gond ebben, akkor meg ne agyalj ezen és akkor nincs ezzel gondja neki. Feleslegesen meg ne stresszeld magad ilyeneken. Az a fontos, hogy ti jól kijöjjetek egymással, a többi nem számít!
2018. okt. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Jobb 1-2 évig szeretni valakit őszintén, mint ugyannak a két embernek egyedül várni a sültgalambot! Mit veszthetsz? 27 évesen sok fiúnak gyereke van családja, házat épít, dolgozik. Lehet hogy csak rövidebb időt tudtok együtt élni, de nagyon könnyen lehet hogy örökké együtt maradtok. De a korrekt az hogyha elmondod, hogy kedveled, de kicsit bátortalan vagy, és nem tudod mire elég ez a kapcsolat. Hogy ne legyenek hiú ábrándjai!
2018. okt. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet jó. Meg simán lehetnek boldogok, ha pl sok közös van bennük, sok mindenben egy húron pendülnek.
2018. okt. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!