Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mennyire ábrándítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire ábrándítana ki ismerkedésnél, ha néha kénszaga lenne az illetőnek?

Figyelt kérdés
A problémás fejbőrére időnként kénes sampont meg kenőcsöt használ, annak köszönhető a szag. Persze meg lehet maradni a közelében, nem arról van szó, hogy már méterekről érezni, de egy öleléskor azért megcsapja az embert.
2018. okt. 27. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Mire kell a kénes sampon neked? mit takar nálad a problémás fejbőr?
2018. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szeborreás dermatitisz és úgy évente 2-3 alkalommal koszmó. Próbáltam már sok másik sampont is, de ez segít a legtöbbet.
2018. okt. 27. 14:30
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Inkább megrémisztene! Azt hinném, te vagy Lucifer.
2018. okt. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerinted egy felnőtt, értelmes, normálisan gondolkodó ember nem tudná elfogadni, ha szólsz neki, és tisztában van a problémáddal?
2018. okt. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Semennyire, ha minden nap termelne nekem egy ként, akkor 20 nap eltelte után máris upgradel-hetném a vörös sárkány barlangot fekete sárkány barlangra.


Üdv. Darkstorm /Dungeon/ 😎

2018. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#4 Az elfogadásban lehet nem lenne hiba, de azért mégse tartozik a kellemes szagok közé. Vagy ki tudja, végülis mióta használom egész megszerettem, lehet másnak se lenne gondja vele.
2018. okt. 27. 14:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább, mint a kanszag 🙄
2018. okt. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy zavarna. A volt páromnak, mikor megismerkedtünk, hasonló problémái voltak, csak ő nem is kezelte. Brutálisan korpásodott. Az jobban zavart. Egyébként használj mellé kellemes illető parfümöt/ arcszeszt.
2018. okt. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Most azért levert a víz, nem is kicsit, mert én is képes sampont használok, de nem jó kedvemből :(

Pár éve durván viszketett fejbőröm, mint a hógömbben a pelyhek úgy hullottak szószerint a száraz, repedt fejbőröm. Undorító volt. Azóta nem tudok másfajta sampont használni, csak kénes+garnier eggyut, ez nem bánt. A Garnier direkt van, hogy talán elnyomja a szagot :(

De ezek szerint mégsem. Kedves kérdező, remélem nem rólam van szó.

20/lány.

2018. okt. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Valaha én is használtam ilyen sampont, ugyanilyen diagnózisra. Szerintem csöppet sem kellemetlen a szaga. (Az más kérdés, hogy nálam nem használt, így felhagytam vele.)


Tudod mi a kellemetlen kénszag? A záptojásszag. Vagy a boroshordó kénezése után, ha beleszagolsz a hordóba, az a szag. Ezekkel össze sem vethető a kénes sampon szaga.


Ez semmiképp se tartson vissza az ismerkedéstől.

2018. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!