Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted már valaha úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már valaha úgy, hogy ki kell mutatnod amit érzel, mert ha nem teszed, "belehalsz"?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül a szerelemre gondolok, hanem amikor tudod, hogy van egy olyan személy az életedben, akit nagyon szeretsz, és félsz, hogy elveszted (elválnak közös útjaitok), és muszáj (még ha nem is nagyon mered) kimutatnod, mert különben vége mindennek, lehet sosem tudod megköszönni neki, amit érted tett..
2010. jún. 24. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
elsőő!!
2010. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem. nyálas. pfujj.
2010. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hm... volt mar ilyen. De semmit sem tett ertem.Vagyis tenni tett de nem olyan egetrengeto dolgot.Utana meg jol megszivatott. Feltem,hogy elveszitem,de el is vesztettem. Akkor napokat/honapokat sirtam vegig erte.Ma mar orulok hogy igy lett ahogy lett. Ha valakit el kell veszits akkor azt ugyis elfogod. Ez van.

Nalad mi a helyzet?

2010. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jah, amikor BT ban raidelünk, végig toltuk a guildel egészen Illi ig, le vertük nagy nehezen 5x wipeoltunk...és kidobta az Illi pengét, a main handeset, és nem volt elég dkp m...annyira ideges lettem h nem én vittem...:S b u z i belf rugó
2010. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonlítasz valakire.Nem györgyi a neved?
2010. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nyálasnak tűnik, de aki benne van vagy benne volt valaha, az megérti...

Én nem vagyok nyálas, inkább az ellentetje, de egy ember kihozta belőlem, hogy sírjak miatta, és olyat tegyek, amit nem mernék úgy egyébként. Ez mit jelenthet?

Nem tudom valaki megérti-e, ezt tényleg csak az tudja, aki benne van... szinte meghaltam volna, ha nem mutatom ki az érzéseim... Valaki??? :/

2010. jún. 24. 22:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaaaj :-S Tudom milyen ez..

Mikor igy ereztem olyan szerelmes voltam az illetobe hogy 2 metert nem lattam elore..

2010. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
.Nem györgyi a neved?Ezt nem hülyeségből írtam le.
2010. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem Györgyi a nevem.

Ja, és nem szerelemről van szó, csupán egy olyan személyről, akit a példaképemnek tekintek. :)

Most elválnak útjaink, és szeretném vele tartani a kapcsolatot, szerintetek ha teszek az ügyért, akkor fog is velem találkozni?

2010. jún. 24. 22:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen voltam és ismerek erre egy idézetet: "Ezerszer kedvem támad megfogni a kezét, ezerszer nem tettem semmit"


15_F

2010. jún. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!