Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy jó kinézet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy jó kinézetű srác félénk?

Figyelt kérdés

Olyan előfordulhat, hogy egy jó megjelenésű, jó külsejű fiúnak nincs nagy önbizalma, sőt, nem is igazán csajozik?

Vagy a kettő abszolút kizárja egymást?

Úgy értve, hogy nem egészen van tisztában azzal, hogy a lányok hogyan néznek rá, akár múltbeli sérelmek miatt, vagy alapból alacsony önbizalom szint miatt.

(20-22 éves korosztály.)



2018. okt. 30. 15:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem tetszel neki.
2018. okt. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hogyne létezne.
2018. okt. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Miért ne létezne? Csomó ilyet ismerek.
2018. okt. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Csak mert úgy tűnik ésszerűnek, hogy aki helyes stb. azt falják a csajok és eleve fel sem merülnek benne ilyen gondolatok.
2018. okt. 30. 15:46
 5/18 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, de ritka, mert aki jól néz ki, annak sikere van a nőknél, a siker pedig növeli az önbizalmat.

Amúgy valóban lehet, hogy egyszerűen csak nem tetszel neki.

2018. okt. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Az önértékelés, önbizalom összetettebb dolog. Van, aki szereti magát úgy is, hogy senkinek nem kell, és van, aki gyűlöli magát, hiába népszerű. Nem lehet ennyivel lerendezni, hogy tetszik a csajoknak = sok az önbizalma.


Az meg, hogy valaki csendesebb típus, és/vagy nem csajozik, nem jelenti egyáltalán, hogy ne lenne önbizalma. :)

2018. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én jól nézek ki sokak szerint, de mégis félénk vagyok :(
2018. okt. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Most nyilván nem az olyan nagyon jó pasikra gondoltam mint aki úgy néz ki, hogy 10-ből 10 csaj utána epedezik... Náluk nyilván kezdeményeznek is a nők. Nagyon jó pasi és jó pasi között is van különbség. Az utóbbira gondoltam.
2018. okt. 30. 16:08
 9/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy úgy tűnik ésszerűnek, de ez nem így működik. Az önbizalom nem egy statikus tulajdonság, ami egyenesen arányos a külsőddel. Sok esetben teljesen független tőle.
2018. okt. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy, 16?
2018. okt. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!