Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mi lenn aza szöveg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi lenn aza szöveg amivel normális kinézetű srác elkérheti a kontatktotokat: msn skype gmail utcán, plazaban buszmegállóban stb igaz élő helyzetben akarna veletek valaki ismerkedni, erre gondoltam. Milyen szöveg jön be nektek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 23:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy nem tűnjön úgy, hogy megtanultad ne legyen túl nyálas se "most estél le a mennyből?!" aztán vagy megadja vagy nem
2012. dec. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
hát itt az a gond hogy a lányok alapjáraton nem szeretik ha leszólítják...
2012. dec. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
Ez (tapasztalatom szerint) nem így működik. Tehát nincs olyan, hogy egyezményes sablon szöveg, ami mindenkinek tetszik. Ügyesnek kell lenni. Mondjuk én pl utcán sosem szólítanék le lányt. Nem is értem mi vezérel erre embereket...
2012. dec. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
miért akkor ebben béna művilágban menőbb ismerkedni fészbukon na ne már az egy szánalom.
2012. dec. 23. 23:40
 5/19 anonim ***** válasza:
53%
Ha egy tök idegen elkérné az emailemet csak úgy az utcán, vagy akárhol, elküldeném a fenébe, mindegy mit és hogy mond.
2012. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem, csak tudod én nagyon másképp gondolkodom. Tehát nem csak az utca van, meg a facebook...
2012. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
mondjuk az vezérel embereket hogy vannak akik nema szaros művilágban próbálnak élni tesókám. de te csak menjél fészbukozni az való neked.
2012. dec. 23. 23:41
 8/19 moonlightsentinel ***** válasza:
Ez hülyeség, legyen egy jó kiállásod, kisugárzásod (ami nem csak a kinézet, annál több), ha ez megvan, akkor szinte bármit mondhatsz, kivéve extrém hülyeségeket :D Ha meg ez nincs meg, akkor meg úgyse jössz be akármi szellemes dologgal.
2012. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"Ha egy tök idegen elkérné az emailemet csak úgy az utcán, vagy akárhol, elküldeném a fenébe, mindegy mit és hogy mond."


Miért,szórakozóhelyen talán jobb ismerkedni?

2012. dec. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
a szórkozóhelyek nagy része egy ramaty és totálkáros emberek lődödrgnek mindehol.
2012. dec. 23. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!