Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor az ember összeszámolja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor az ember összeszámolja, hogy eddig hány csaj volt meg, a prostik is beleszámítanak?

Figyelt kérdés
Vagy azokat nem illik belevenni a végeredménybe?

2018. okt. 31. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Érdekes kérdés, szerintem beleszámítanak.
2018. okt. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azokat nem illik belevenni
2018. okt. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan értelemben nem, hogy őket nem kellett fűzni, hogy lefeküdjenek veled. Ez szimpla üzleti kapcsolat volt: ő szolgáltatást nyújtott neked, te fizettél érte.


Szerintem 3 listát csinálj:

1. Akivel párkapcsolatod volt.

2. Aki "megvolt", tehát be tudtad fűzni. Vagyis az 1-hez hozzáadod a sima szexkapcsolatokat ill. egyéjszakás kalandokat.

3. Mindenki, akivel volt szexuális kapcsolatod. Vagyis 2-höz hozzáadod a prostituáltakat.


Ebből csinálhatsz Excel-táblázatot is. :DDD

2018. okt. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel prostinál mindössze egyszer voltam, akkor is csak azért, hogy elmondhassam, ezt is kipróbáltam, nem sokat zavar tehát a végeredményen, amit pontosan nem is tudok emlékezetembe idézni. De közel 50 volt a kapcsolataim száma. Az egyéjszakásokat meg aztán végképp a ménkű sem tudná számon tartani. Volt időszak, amikor minden szombat este mással voltam egyedül. Végül azért hagytam fel a zenéléssel.
2018. nov. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!