Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyen az ember fia ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen az ember fia ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nekem soha nem lehet baratnom.Sokaig el voltam a hobbijaimmal,de mar semmi se erdekell.Ures minden.Csajokrol almodom,ami csak alom marad.....Mivel kossem le magam.Itt a veg ? :/ 28/f

2014. nov. 3. 17:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
na de miért nem lehet barátnőd?
2014. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Miert nem lehet baratnod? :O
2014. nov. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mert beszari vagyok....Rosszul erzem magam az emberek kozeleben,ha csaj ha pasi az illeto.Plane ha idegen az illeto...Inkabb ki kerulom,nehogy meg szolitson.Meg sok ilyen idiotasagom van: pld sose szexeltem meg,es annyira nincs onbizlmam,hogy a beka segginel is lejjebb van.Es enyhen csunya is vagyok(40-nek nezek ki :/)
2014. nov. 3. 17:40
 4/18 anonim ***** válasza:
Jól be kell b***ni és egyből lesz önbizalmad,meg minden.Egyszer el kell kezdeni.Régen én se tudtam beszélni velük.Azóta legalább 40 csajjal randiztam.Ezt is meg kell tanulni.
2014. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
ma 17:42 :) :)
2014. nov. 3. 17:43
 6/18 anonim ***** válasza:

ha csajokról álmodsz, akkor mindenképpen tedd meg feléjük a lépést! ha az első visszautasít, sz@rd le, és kész. próbálkozz másnál! egyszer úgyis megtalálod a párodat. csak keresni kell :)

L

2014. nov. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
szerintem meg ez lehetetlen....Egy kis elszigetelt faluban lakom......A csajok leneznek sajnos.
2014. nov. 3. 17:57
 8/18 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy lenéznek? Kisebb rendű vagy mint ők vagy mi?
2014. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
szerintem az jon le nekik,hogy dilis vagyok.Amiben nem nagyot tevednek :/
2014. nov. 3. 18:53
 10/18 anonim ***** válasza:

én is kis elszigetelt faluban lakom :) és nem is innen válogatok a pasikból :P

mit jelent az, hogy dilis?

2014. nov. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!