Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan verjek ki valakit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjek ki valakit a fejemből, akiről azt hittem tetszek neki, de kiderült, hogy egyáltalán nem?

Figyelt kérdés

Egy ideig úgy éreztem én sem vagyok neki közömbös, de valószinűleg csak félreértettem és valójában egyáltalán nem úgy kedvel sajnos,ahogy én szeretném. Próbálok nem gondolni rá, de nem megy és attól tartok leleplezem magam azzal előtte, hogy hogyha egy társaságban vagyunk állandóan őt figyelem és mindig én keresem a társaságát. Szeretném, ha elmúlna ez a fellángolás iránta mivel abszolút semmi esélyem nincs nála.

23/L


2018. okt. 31. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdezz egy átlag férfit, akik kb nap mint nap ilyen problémákkal szembesülnek, szóval van "gyakorlatuk".
2018. okt. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!