Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A dohánybolti eladó munkában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dohánybolti eladó munkában mi olyan szörnyű, ami miatt a férfiak nem írnak vissza társkeresőn?

Figyelt kérdés
Többször tapasztaltam ilyet, hogy beszélgetek valakivel, majd amikor megkérdezik mivel foglalkozom, és leírom hogy dohányboltban eladó vagyok, akkor többet nem válaszolnak. Mindezt nem diplomás társkeresőkön, hanem például badoon. Komolyan nem értem ez mitől olyan gáz munkakör, mi zavarja őket? Van érettségim, és boltvezetői végzettségem. A munkám nem csak abból áll hogy kasszázok, egyedül dolgozom 8 órában, én intézek a műszakom alatt mindent, árurendelés és átvétel, táblázatkezelés, árváltozások és akciók az italokra, beszállítókkal, területi képviselővel való kapcsolattartás stb stb. Nyilván nem egy agysebész munkakör, de nem is egy koszos, izzadós fizakai munka. A fizetés 250 nettó körül van. Vagy esetleg az zavarja őket, hogy akkor nyilván hétvégén és ünnepnap is dolgozom, nem is a munkakör?
2018. okt. 31. 14:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Ne magadban keresd a hibàt.

Lehet van bnőjük, mast is fűznek stb

2018. okt. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%

Biztos antidohányosok. :)


Egyébként te dohányzol?

2018. okt. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

Lehet eddig nem jo szemelyek irtak rad. Pl informatikusok, tanarok, ok csak azt latjak, h egy sotet lyukba allsz egesz nap es minden alkeszt meg tudorakos krakogo csovest kiszolgalsz ejjel 1kor.

Ha pl valami tescos arufeltolo irna rad, ot tuti nem zavarna.

2018. okt. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
Nem randiznék olyannal aki a halállal kufárkodik. Mondjuk hülyén is venné ki magát, hogy orvosként dohánybolti eladóval randizom.
2018. okt. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 peca1000 ***** válasza:
73%

Azt hiszik, hogy te is dohányzol.


Legtöbb esetben az itt dolgozók is szoktak cigizni, én legalábbis ezt láttam.

2018. okt. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
Egyáltalán nem szörnyű amit csinálsz.Itt sokan csak a diplomásokat és a legalsó 8 ált. vagy még az sem réteget látják. Pedig sokan léteznek érettségivel , középfokú végzettséggel. Talán csak egy peckes időszakot élsz meg most. Kicsit olyan ez mikor egy ideje már szingli az ember és nyitott lenne már egy kapcsolatra. Akkor aztán egy ideig senki. Aztán mikor lesz valaki akkor jön a bőség zavara. Szerintem sokan i8smerik ezt a jelenséget.
2018. okt. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
21%

Vannak idióták...nem kell velük foglalkozni.

N27

2018. okt. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Nekem jogi vegzettsegem van. Egyszer randiztam egy festovel. Nem volt hosszu eletu. Nagyon kiutkoztek a kulonbsegek. Persze ez nem torvenyszeru, de velem megesett.
2018. okt. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem értem, pedig a dohányboltos lányok általában szépek.
2018. okt. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Nekem aoam jogász, anyám gyari melós es tökéletessen megvannak.

2018. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!