Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a férfiügyben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a férfiügyben?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, 29 éves, nagyon tetszik. Kollégák vagyunk, szoktunk együtt menni munkába úgy, hogy visz kocsival engem. Nincs senkije, se párja, se titkos szerelme akivel nincs együtt, ez 110%, tehát a szíve szabad. Sose udvarolt nekem, sose mutatta h többet akarna. Én azonban oda vagyok érte, annyira bírom minden tekintetben. De tényleg. Nem beszel feleslegesen, de amikor igen, akkor jófej és van humora, ugyanaz érdekli ami engem, kutyák és foci, nagyon jó a teste, intelligens, férfias az egész kisugárzása. Szóval bírom. Mindenki bírja, de részemről ez több... Na és a lakótársa egy férfi (külföldi magyarok vagyunk, ők együtt berelnek egy nagy ház alsó szintjét) és annak a lánya most beköltözött oda. Korban illik a lány és nem is csúnya, ezért most iszonyat féltékeny vagyok, hisz ott van vele, folyton látja és beszélhet vele, minden nap, nem úgy mint én, h heti 1-2 nap 20 percekre... Azt sajnos nem tudom, hogy a lánynak van-e barátja otthon magyarba, megnyugtatna ha lenne... Először még mikor láttam őket (1-2 hete vannak együtt a lány meg a srác, mert a srác aki tetszik pont hazamemt magyarba szabadságára mialatt a lány beköltözött). Na és mikor először láttam, egymáshoz se szóltak, hallgatag volt a csaj, meg csak az apjával beszélt, pedig rengeteg magyar van a cégnél és együtt ülünk minden munkanap 3X. De most meg legutóbb már mas volt a helyzet, szokásos csend köztük, de mikor beültünk a kocsiba, már lejött, hogy együtt laknak... Korábban én beszélgettem a sráccal, a csaj meg némán utazott, de most meg eldumáltak végig aztán nem tetszett, meg se tudtam szólalni konkrétan... Nem tom, a csajnak tetszik-e, a srácnak a csaj tetszik-e, nem tom mi van köztük, meg hogy hová halad a dolog... De hóbapokig együtt fognak lakni, mindne nap találkoznak meg dumálnak...
2018. nov. 1. 01:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mozdulj rá a pasasra, biztos ami tuti.

Az is lehet, hogy csak jobban megismerték egymást és ezért jönnek ki jobban.

2018. nov. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Rám is mozdulhatna már valaki, én is külföldön élek:D
2018. nov. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
Tegyél valami egyértelmű gesztust felé. Ha nem kapcsol, akkor nem is akar. A lány irreleváns, én is sokat beszélek a lakótársammal, mégse izgat.
2018. nov. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!