Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan lány, aki ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan lány, aki ezek közül mindnek megfelel?

Figyelt kérdés

nem cigizik

nem antiszociális, elvont macskagyűjtő/művészlélek, hanem talpraesett, életvidám lány

nem a tetovált, hipszter trógerekre nedvesedik

nem sugardaddy-t, atm automatát keres, hanem egy korban magához illő párt

valamennyire intelligens, nem esik ki a kapanyél a szájából

a karrierépítés nála nem a főnökök farkának húzogatását jelenti

a seggét nem az instagramon fogom előbb látni

nem ringyó, nem a foglalt pasikkal való flörtölés meg a barátjainak a megcsalása a hobbija

nem kábszeres

nem primitív, nem néz le másokat

és pluszba ha nem tucat (szaggatott farmer levis pólóval, orrpiercinggel stílusú lányok) az csak plusz, de ezt én már elengedném, ha amúgy normális


Hőbörgő femináciknak, akik egyből írják, hogy "hö és te mit tudsz nyújtani?!?!" felesleges lenne bármit is anonim módon írni, mert ahogy látom itt minden második ember meg van hazudtolva.

A kérdés amúgy is arra vonatkozik, hogy más is azt tapasztalja, hogy a legtöbb lányra sajnos illik ezek közül valamelyik?



2018. nov. 2. 00:52
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
86%
Én rengeteg ilyen lányt ismerek és itt az oldalon is beszéltem már olyannal aki teljesen megfelelt az általad leírt "elvárásoknak", úgyhogy a hiba benned van, ha képtelen vagy olyan lányt találni aki ezeknek meg tudna felelni.
2018. nov. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Bocs, egy internetes felületen, pláne a gyk-n mindenki olyannak mutatja magát, amilyennek akarja. Én való életben ismerkedek, ahol előbb utóbb mindig előjönnek a defektek, akár már akkor is, amikor a barátnőim lesznek.
2018. nov. 2. 00:59
 3/55 anonim ***** válasza:
83%

A legtobb lany ilyen.

De ahogyan velekedsz a nokrol, az annyira visszataszito, hogy normalis lany nem fog veled szobaallni. Ezt tapasztaltad is.

2018. nov. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
Nem tapasztaltam, ezt most csak te hazudtad.
2018. nov. 2. 01:01
 5/55 anonim ***** válasza:
92%
Hát én nem felelek meg ennek, macskagyűjtő vagyok. :D
2018. nov. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
88%
Pont az ilyen idealizált képpel rendelkező, kompromisszum-mentes férfiak koppannak a legnagyobbat. Mert a magát tökéletesnek hazudó szende szüzies lány lehet hogy egy prosti és ott hirdeti magát rosszlányokon, puncson vagy bárhol, vagy őt dugta meg a legtöbb főnök.
2018. nov. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
34%

inkább azt írd ki miben szeretnéd hogy egyezzen veled.

biztos jobban jársz.aztán a többi ami nem tetszik benne vagy elviseled vagy nem.

de ha jól kefél vagy szépen mosolyog lehet elengeded az egészet. :)


mondjuk a talpraesett életvidám lány.az legtöbb esetben pont azt jelenti óriási ribi.

az insta viszont nagyobb platform attól hogy csak seggek legyenek rajta.

a lenézés össztársadalmi hobby.ahogy neked is ha már a karrierépítés

szóba jön.egyértelmű akinek nincs ilyen terve az egy senki neked.

valószínűsítem nálad is kimerül a cégen belüli seggnyalásba.


így az alsó mondatra reagálva.

mondjuk lehet jobb lenne ha redukálnád az elképzeléseid.

ezek nagy része olyan dolgok amik változnak ahogy a szél jár.

ennyi az értelme is.

2018. nov. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
97%

A "nem néz le másokat"-ba betartoznak a hipszter trógerek is, vagy őket le lehet nézni?

Az elvontakat, cigiseket, ringyókat le lehet nézni?

2018. nov. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
86%
Renegeteg ilyen lany van... Nagyon rossz helyen keresgelsz. Amugy nem ertem, mi a baj a tetivaltakkal, azzal, aki tucat vagy epp muveszlelek? Ok mar nem emberek vagy mi? Vagy azert keresel egy ilyen mindenben semleges csajt, nehogy elhappoljak?
2018. nov. 2. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
82%
Tök mindegy ki mit ír, annyira el vagy szállva magadtól, hogy mindenkit meghazudtolsz. Az ilyet egy értelmes ember messziről kerüli.
2018. nov. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!