Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudtatok elfogadni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudtatok elfogadni azt ha a mostani pártokkal minden jó és szép, de hiányzik belőle egy bizonyos dolog, amit mondjuk egy előző exetek megadott, mondjuk reggel szeretett hozzátok bújni, vagy igényelte, de a mostani nem?

Figyelt kérdés
Azaz vagy pl hogy reggelente kívánta a sexet,de a jelenlegi parotokkal meg nem volt még a reggeli sex? Hogy tudtatok elfogadni a hianyat?

2018. nov. 3. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Te most az exed keresed a jelenlegiben? Ha szereted a reggeli bújást, akkor búj oda te. Ha neki is bejön, akkor egy idő után ebből szokás lesz. Szex ugyan ez. Ha meg nem vagy még túl az exeden a mostani meg pótlék, akkor el kell köszönni a jelenlegitől és ne hülyitsd szerencsétlen lányt.
2018. nov. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Ha nekem fontos x dolog, aminek hiánya zavar, akkor tök mindegy, hogy az x dolgot ex csinálta, az új nem, és probléma lesz.


Ugyanígy, ha csak úgy praktikus volt, de nem fontos, akkor meg mindegy hogy már nincs.

2018. nov. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Azért ez nem akkora hiány, amit ne lehetne feldolgozni... Főleg, ha emellett minden klappol.


Egyébként te is próbálkozhtasz nála, hátha megkedveli.

2018. nov. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Hálát adtam hogy a mostani olyan almos reggel mint én es nem nyomul reggel szexért mint az ex mert semmit sem rühelltem jobban!
2018. nov. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Neked ő csak egy pótlék és lehetőleg mindent úgy csináljon mint az exed.

A párommal, soha nem jutott eszembe, mit is csináltunk, hogyan csináltuk az exel.

Ami van, az legyen jó kettőnk között. Az lehet teljesen más is, mint az exel volt.

2018. nov. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pasitól mentsen az Isten, velem pont ezt játszotta valaki. Nem voltam olyan, mint az exe, meg is mondta, lapátra tett, majd visszament hozzá (aki öngyilkos akart lenni, miután szakítottak és mentálisan nem is ép,komoly kapcsolat, családalapítás reményében :D)
2018. nov. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Elfogadás a kulcsszó, ha nem megy keress mást.

Nincs olyan kapcsolat ahol minden tökéletes, becsüld meg ami éppen van.

2018. nov. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!