Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom folyamatosan piszkalja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom folyamatosan piszkalja az orrat ( otthon ), tevezes, internetezes kozben, reggel es este. Ha raszolok, hogy ne tegye, mert nem a legszebb latvany, akkor leteremt, hogy en is tanulhatnek bizonyos dolgokat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, mi az, amit tanulhatnál.
2012. dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igényes ember lehet, bár az emberek köbö háromnegyede fikázik titokban.


Jó esetben leszoktathatod. Ez szép lenne.


Közepes esetben csak tűrd el és ennyi. Próbálj nem tudomást venni róla, vagy szankcionáld más büntetésekkel eme tették (szexstop vagy ilyenek :D)


Rossz eseteben:

Vedd fel a kesztyűt egy jól irányzott vajasturha képében amit a drága jó proli(?) felé irányítasz. Mindjárt visszább vesz.

2012. dec. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem három hanem négy negyede

ha nem túrnánk ki titokban, mik lógnának ki az orrokból? :D

de azért elég ovisnak érzem, amikor valaki azt mondja egy kritikára, hogy de te is csinálsz ilyet meg olyat, - jó oké, de most nem az a téma

esetleg mondhatnád neki, hogy nem akarod te bántani, de ha ennyire spontán csinálja és nem figyel oda akkor kerülhet emiatt kellemetlen helyzetbe, és te csak jót akarsz

2012. dec. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bosszúból te meg túrd a seggedet előtte, hátha rájön, mi a gusztus.
2012. dec. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
az én ex-em is ilyen volt....(nem ő a te párod?)...agyamra tudott menni vele...szóval marhára gusztustala.Vettem neki egy orrszőr nyírót-na az sem segített
2012. dec. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
meg is eszi amit kitarhál? Vagy ha látják akkor csak belekeni a kárpitba?
2012. dec. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, nekem nem sok beleszolasom van a dolgokba, ugyhogy tovabb turja az orrat, de azert jol beolvastam neki;) nem sokra mentem vele, turja, en is azt mondom, majd megunkja...
2013. márc. 10. 17:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem feltunoen csinald te is ezt elotte. En nem tudnek egy ilyen pasi mellett lenni. Bar nekem van ismerosom aki a baratboje elott siman szekelt es forditva... Hat ki mit bir elviselni.. Szerintem azert van ami full maganugy..
2013. máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!