Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keresed a párod, ha nincs?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keresed a párod, ha nincs?

Figyelt kérdés

Milyen módszerekkel?

Hol?

Mit teszel az ügy érdekében?

Miért nincs párotok?


A kérdések adottak! Nyilván olyanok válaszát várom akiknek nincs :)


23L


Kíváncsi vagyok, más is olyan szerencsétlen-e mint én.


2018. nov. 3. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Nincsenek konkrét módszereim és nincs konkrét hely sem ahol keresném. Igazából sokak számára nagyon szánalmasnak tűnhetek, de nem tudok mit kezdeni a bennem lévő üresség érzettel így valószínűnek tartom, hogy képtelen lennék normális alapvető érzelmek megadására.. Ebből kifolyólag úgyis csak veszekedések lennének és nem bírom a konfliktust.


Talán valami ilyesmi az oka.

2018. nov. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Fent vagyok társkeresőkön, néha ott próbálkozok. Emellett nyitott szemmel járok a világban, társaságibb ember lettem, eljárok szórakozni, aztán majd ahogy alakul. Régebben túlságosan ráparáztam a társkeresésre, a nőket valami eszményi érinthetetlen lénynek gondoltam. Mostanában alakult át a gondolkodásom e téren. Felismertem, hogy ők is ugyanolyan emberek mint a férfiak, tele hibákkal, problémákkal, komplexusokkal, negatív és pozitív tulajdonságokkal egyaránt. Ez a felismerés megszüntette a parázást és a görcsösséget. Csajozós módszerem nincs, inkább csak érdeklődőbb lettem a nők irányába és nem esik nehezemre elbeszélgetni velük, ha pedig valakivel nem jön össze semmi nem vág haza fejben, hogy nem sikerült. Ezeket teszem az ügy érdekében, párom pedig azért nincs mert még nem jött össze, illetve magamat sem érzem még 100%-an késznek egy párkapcsolatra, de pozitívan állok hozzá a kérdéshez, szóval idővel majd lesz.
2018. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Más is szerencsétlen igen, társkeresőn vagyok fent, de igazából ott lehetetlennek gondolom hogy összejön valami.

Személyesen is szoktam elhívni nőket de annyira ritka hogy normálissal találkozzam...

F35

2018. nov. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem rég ért véget egy hosszú kapcsolatom. Viszonylag sok lehetőség adott, egy ideig fent voltam társkereső oldalakon, bár nem igazán láttam értelmét, mert nem akarnak válaszolni, aki meg válaszol, az általában írástudatlan, vagy csak szimplán közli hogy nem vagyok neki szimpatikus. Járok társastánc tanfolyamra, néha elmegyek bálba, társastáncos szórakozóhelyre, sok ismerősöm van, nem vagyok egy otthon ülő típus. Még így hogy járok erre arra, még így is nagyon nehéz ismerkedni. Nem csak te vagy szerencsétlen. 27/F
2018. nov. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!