Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártál már úgy, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál már úgy, hogy azért nem kaptál meg ismerősöktől üzeneteket (esetleg fontosakat sem), mert a párod elolvasgatta, törölgette? Hogy derült ki, és mi lett a vége?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki pár dologban jártasabb, mint én, és előfordul, hogy a segítségét kérem, vagyis szeretném, nem zaklatom egyébként, mielőtt bárki erre gondolna. Két elérhetőségét ismerem, egy privátot és egy cégeset. A cégesen korrektül reagál, tanácsot ad, ha tud, a privát elérhetőségével viszont nincs ilyen szerencsém, olyan érzésem van, mint hogyha azokat az üzeneteket nem is ő olvasná el.
2018. okt. 31. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Vagy a cégeset munkaidőben olvassa, akkor válaszol, a szabadidejében pedig jobb dolga is akad.
2018. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bármikor tudja olvasni mindkettőt, ezt biztosan tudom, és nem csak munkaidőben használja a cégeset.
2018. okt. 31. 20:49
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem csak munka kapcsán ismerjük egymást, alapvetően jóban vagyunk, segítőkész ember, én ezzel nem is élek vissza.
2018. okt. 31. 20:52
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Kérdezd a céges címén, meg kapta-e az üzeneted a magán címén. -.-

32/f

2018. okt. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Amúgy igen, kérdezz rá.
2018. okt. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
De ez miért párkapcsolatokban van? Te is sejted, hogy mi a válasz. Céges üzenetre válaszol, magánra nem. A napnál is világosabb, hogy nem akarja, hogy zavard. Én is felveszem a legostobább balphasznak is a céges telefont, de a magánt csak a "belső körömnek".
2018. okt. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mint magánember is jóban vagyunk, közös hobbink is van, és előfordul, hogy magánra is reagál, de nem mindig, és ezért merült fel, hogy amikor nem reagál, akkor talán nem is ő olvassa. Azért ebben a kategóriában van, mert csak azóta tapasztalom ezt, amióta megvan a párja, akivel most együtt van.
2018. nov. 1. 11:28
 8/12 A kérdező kommentje:
Szóval érdekel, hogy valaki járt-e már úgy, hogy a párja ebbe belenyúlt. Én sose tenném, de vannak másféle emberek. Volt egy ismerősöm, akivel hasonló okokból ment szét a barátságunk, a párja mindenkit elmart mellőle.
2018. nov. 1. 12:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Továbbra is azt mondom, hogy vannak olyan emberek az életemben, akik azt mondanák, jóban vagyunk, mégis folyamat sóhajtozom meg forgatom a szemem, ha írnak/hívnak.


Talán mivel párkapcsolata van, inkább vele tölti az idejét, mint üzikkel.

2018. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Éppenséggel a viselkedése meg a tettei nem arra utalnak, hogy ne lennénk jóban, azért nem ekkora színész. Amikor kérdezem valamiről, akkor abban semmi olyan nincs, ami miatt forgatnia kéne bárkinek is a szemét, meg tényleg nem zargatom állandóan, ezek ritka alkalmak, mindkettőnknek megvan a magunk élete, csak olyanban kérem a tanácsát, amiben úgy gondolom, lehet, hogy tud segíteni, de az sem baj, ha nem, csak akkor azt mondhatná, hogy ezt nem tudja. Meg szoktam kérdezni mást is, ha olyan a kérdésem, de van, amikor több embert kérdezek meg, akikről úgy gondolom, hogy segíthetnek, aztán lehet, hogy senki, és máshol kell keresnem a megoldást, de első körben mindig az ismerősökkel futok egy kört.


Mindegy, tekintsünk el most ettől, hogy mi a helyzet nálam, és térjünk vissza a fő kérdésre, ti jártatok-e már úgy, hogy belenyúltak az üzeneteitekbe, és nem kaptatok meg valamit?

2018. nov. 1. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!