Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket zavarna, ha a párotok ilyesmi csizmábán járna el nélkületek szórakozni?

Figyelt kérdés
[link]
2018. nov. 3. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem zavarna. Mindenki azt húz fel amit csak akar.
2018. nov. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

prosticsizma. persze, ha igenyesen oltozik hozza, lehet aranyos/igenyes osszhatasa. de ha feszulos miniruhat parosit ehhez, hat na. :D


csinos lany:

[link]


prostis:

[link]


latod? van kulonbseg.

2018. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Wow... Ezek szerint én a múltkor akkor prostisan öltözködtem, (pedig elegáns, nőies általában a stílusom) mert testhezálló ruhához húztam fel.


Pedig pont a párommal mentem ki, kérdeztem tőle, hogy qrvás-e, ő azt mondta nem. Annyi, hogy lapostalpú volt és nem magassarkú.

2018. nov. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

U.I: Egyébként szerintem ezek sem feltétlen prostisak:

[link]

[link]

[link]


De döntse el mindenki maga. Szerintem a haspóló miniszoknyával pl prostisabb, amit idén nyárom minden 2. tini viselt.

2018. nov. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4

persze, ez osszhatastol is fugg. peldaul egy vekony, laposabb lany kevesbe prostisan nez ki egy nagyon feszulos ruhaban is, mint egy szilikon/nagymellu/nagydarab holgy, akin majd szetreped a ruha. maganak a ruhanak a fazona is szamit.

de most ez olyan, hogy en olcsobbnak nezek ki egy kozepes dekoltazzsal, mint a kismellu baratnoim egy mellyel. tehat sok mindentol fugg. en prostisan neznek ki egy feszulos ruhaban ehhez tarsitva.

az elso meg a harmadik kep viszont csinos szinten. a masodik testalkattol fugg szerintem.

2018. nov. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azert az se mindegy, hogy a belinkelt kepeken nappal volt, utcai viselet!


Szorakozas, klubok eseten kicsit mas, hogy mi ok es mi qrvas.

2018. nov. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Megkérdeztem a páromat, zavarná e.

"Hmm, ja... ez kurv.csizma."

2018. nov. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

A, Vagy nem is engedném, hogy ilyet felvegyen;

B, vagy alapból nem is kezdenék ilyen nővel.

Valahogy nem tetszik ez a csizma-stílus.

2018. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt vesz fel amit akar, de elgondolkodnèk hogy mièrt ilyet vàlasztott, esetleg ki miatt?
2018. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én lapos sarkú csizmákat hordok, mivel magas vagyok, de mondjuk egy alacsonyabb, 150-160 centis nő miért ne vehetné ezt fel? Pláne buliba, ahol azért feltűnőbben öltöznek. Az összhatást kell nézni, attól függ, hogy prostis-e.
2018. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!