Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! A barátnőtök milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A barátnőtök milyen gyakran jár el nélkületek szórakozni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 4. 06:28
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Havonta 1vagy 2 alkalommal.

A pasim is ennyit megy egyedul

Mondjuk mi nem megyunk max moziba egyutt

Nem birjuk egymas haveri tarsasagat

2016. szept. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lányok,fiúk ti ilyenkor nem vagytok féltékenyek? Nem aggódtok,hogy megcsalnak? Irhattok privit kernek tanacsot 23L
2016. szept. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Én mindig csak a barátom nélkül megyek bulizni, nem szeretem ha látja, amikor más alfákat csábítok. :)
2016. szept. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem túl gyakran, pár havonta egyszer megyek el "csajos estére", de az nem kifejezetten az a fajta szórakozás, hogy elmegyünk diszkóba meg ilyenek, hanem összegyűlünk valamelyikünknél, iszogatunk, vagy kávézóban vagyunk, tehát kicsit meghittebb közegben. Diszkóban talán két éve voltam utoljára, akkor igen, valóban a párom nélkül mentem. Na, ez a gyakoriság jellemző :D

A párom is kb így járkál el otthonról egyébként, nélkülem. Leginkább közösen megyünk mindenfelé, a baráti társaság elég vegyes, és mindig hozza mindenki a barátnőjét/feleségét, a gyerekeiket, előfordul, hogy a kutya is jön velük, ha éppen olyan helyen gyűlünk össze, szóval nem igazán lehet megracionalizálni, hogy pont én miért ne menjek :D De ezek is inkább kocsmákban, vagy valami parkosabb, kiülősebb helyen vannak, ahol inkább beszélgetünk és egymás társaságát élvezzük, nem olyan fajta "szórakozás", hogy most bulizunk.

2016. szept. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A baráti társaság most már közös, értelme nem lenne külön menni. Amúgy se vagyunk igazán bulizósak.

Külön is annyit megyünk "haverozni", hogy pl. ő beül a kollégákkal vagy egy barátjával sörözni, mi lányok meg üdítőzni, vagy egymásnál beszélgetni.

2016. szept. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Az exem kb. heti legalább 2x elment nélkülem szórakozni, de volt amikor 3x.


Gondolom mondanom sem kell, hogy milyen szupi kapcsolat volt. No meg őt sem minősíteném.

2016. szept. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szórakozás mit takar pontosan?

Mi a barátommal pl jövő heten többször is elmegyünk meginni egy sört valakivel, úgy, hogy a másik éppen nincsen ott.

Múlt héten mondjuk kétszer voltam el így nélküle.

2016. szept. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem zavar,ha elmegy nèlkülem este vhova. Bar régebben sürűbben ment,manapság már nincs oda a táncolós helyekèrt a barátom.

Régebben sokszor éreztem fèltèkenysèget. Pl mikor a szülinapját megünnepelte a haverjaival. Vagy mikor szil eszter napján közölte,hogy ne együtt töltsük,mert az a barátoktól szól.

Azóta már máshogy állok hozzá, nem akarom birtokolni. Legyen mindkettőnknek egy kis magánélete.

Szerintem nem kell mindig együtt szórakozni. Ès ez nem egyenlő a megcsalással.

2016. szept. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi az istenek legyek feltekeny ???

Ha akar megcsal ehhez spec nem kell buliba menni ...

Teszem azt melo utan elmegy "sorozni a haverokkal"

Az alapban 2-3ora ennyi ido boven eleg akar ket csajra is ..


Ahhogy az en kaotikus munkarendembe is belefer egy delelotti kufirc


DE BIZALOM VAN

Ergo nem feltetelezem rola h ...

2016. szept. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!