Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én utálom az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én utálom az olyan sablonos kérdéseket találkozáskor, mint a "mi a helyzet"?

Figyelt kérdés

#fa..om
2018. nov. 5. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Hát nem tudom ha én valakitől ezt megkérdezem akkor valóban kíváncsi is vagyok az illető válaszára!
2018. nov. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
Mi a helyzet? 😁
2018. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#2

Semmi...😂

Na, ennyit ér kb ez a kérdés.

2018. nov. 5. 21:51
 4/16 anonim ***** válasza:
Akkor milyen kérdéseket akarsz?
2018. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Ez egy töltelékkérdés, nem azért szokták feltenni, mert érdekli őket a hogyléted, hanem meg akarják adni a beszélgetés kezdőlöketét. Felütésnek szerintem nagyszerűen alkalmas ez a kérdés, aztán persze a kommunikációt vinni kell tovább.
2018. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is mindig így kérdezek, legalábbis legtöbbször és tényleg érdekel mi van az illetővel.
2018. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Érdeklődik a másik, hogy mi a helyzet veled, mi mással kezdjen? A válaszod határozza meg, mi lesz belőle:D
2018. nov. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem, én is."Mi a helyzet?-Semmi, veled?-Semmi". Semmitmondó, unom, mint a rettenet, nem is szoktam ezzel indítani, de ha valaki megkérdezi, nyilván sablonválaszt adok rá, és visszakérdezek. Állítólag úgy illik. És csak reménykedni tudok benne, hogy nem azért kérdezte ezt, mert így akar egy számomra teljesen érdektelen történetet lenyomni a torkomon.
2018. nov. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én sem csipázom senkitől sem, mert látszatra teljesen értelmetlen, mert úgysem érdekli a másikat a dolgaim. Viszont valahogyan el kell kezdeni a csacsogást...
2018. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%
Én azért kérdezem, mert tényleg érdekel mi van vele. Pl "Szia, rég láttalak, mi a helyzet? -Áh, nem sok.. most jövök a kőművestől, el kellett intézni pár dolgot a felújításokhoz. -Ne is mondd, mindig ez a rohanás! Egyébként hogy haladnak a munkálatok? Már múltkor is mesélted, hogy a csempék......" Stb stb. Ez k_rvajó témaindító mondat lehet, ha a partnernek háromjegyű az iq-ja és nem pattint le egy "semmi" vel válaszként.
2018. nov. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!