Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megoldható a helyzet? Ez nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldható a helyzet? Ez nagy probléma?

Figyelt kérdés

A barátommal harmonikusabb a kapcsolatunk de mikor stresszes voltam akkor sajnos sokszor vitatkoztunk, veszekedtünk. Például ha mondott valamit amihez fáradtan nem volt kedvem akkor kicsit bunkó voltam vele meg amikor a munkahelyén még volt dolga és ezért később tudtunk beszélni meg találkozni akkor is megharagudtam rá. Igaz, akkor írhatott volna hogy még van egy kis dolga de mindegy.Van , hogy ő normálisan szól hozzám, én mégis felhúzom magam. Fárasztóbb nekem ez az időszak, ideges vagyok. Viszont ő is volt már fáradt, mégse kezdett el piszkálni meg ő akkor is szívesen lát ha épp fáradt mert végzett a munkahelyén.



Ez egy hete van így. Elnézést kértem, el is fogadta de hogy javítsak magamon?


2018. szept. 21. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább arra kéne választ adnod, hogy mi a valós oka annak, amiért robbanás közeli állapotban vagy?
2018. szept. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az idegességem oka több oldalú de igazából nem a barátom az oka. Nagyon elfoglalt vagyok mostanában, nincs elég szabadidőm, pihenni alig tudok, és mikor majdnem minden nap ez megy, az készít ki. A barátomnak is megvan a maga dolga, ő is van hogy fáradt de akkor se piszkálódik.
2018. szept. 21. 16:19
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Tanuld meg kezelni a stresszt és nem a párodon levezetni a feszültségedet.

Ő, ha úgy nézzük fejlettebb hozzád képest ebből.

2018. szept. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Tényleg nem szokott semmi sértőt mondani meg durván beszélni, de például volt hogy elkezdett valami munkájával kapcsolatos dolgot mondani, már nem tudom pontosan mit, akkor azért haragudtam rá, mert úgy éreztem, épp elég hogy egész nap a saját napirendemmel, fáradalmaimmal voltam elfoglalva, inkább valami más témáról beszéltem volna vagy azt szerettem volna hogy ő se gondolkozzon ilyeneken egy fárasztó nap után.


Utána már elmondtam neki ugyanezt normálisan de először felhúztam magam.

Köszönöm az eddigi válaszokat, ha valami konkrét tippje lenne valakinek, az jól jönne.

2018. szept. 21. 16:28
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

És az nem lehet, hogy inkább őt hiányolod? Vagy úgy érzed, hogy kevesebbet foglalkozik veled/figyel rád, pedig ilyenkor jobban igényelnéd?


Ha csak szimplán tényleg annyi, hogy más/munka miatt vagy ilyen stresszes, akkor neked kell megtanulnod ezt a helyén kezelned, és nem belevinned a párkapcsolatodba.. Ez hiba. Tanulj néhány kisebb stresszoldó praktikát, és kapcsold ki az agyad.. Ennek rengeteg módja van, te ismered magad, mi áll hozzád közel: pl. légzés technika is lenyugtat, jóga/futás/sport, meditáció, forró fürdő., olvasás.


Bármi, ami kikapcsol egy kicsit, ha 20 percre is...

2018. szept. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ebben is van valami hogy hiányolom de nem mindig. Mondjuk a héten egyik nap tényleg ez is benne volt, hogy ő is fáradtabb volt, meg inkább az hogy elment a sok idő egyéb dolgokkal, este volt egy kis idő egymásra meg nála aludtam meg másnap reggel de amúgy éreztem hogy nem olyan volt ez a találkozás. Nem volt az igazi. Meg megszoktam hogy mindig jobban tudtunk beszélgetni, nem voltunk agyilag kikészülve, valahogy jobb kedvünk volt, vagy romantikusabb volt az egész. Pedig még így is készült nekem egy kis apró ajándékkal meg látszott rajta, hogy szívesen van velem szóval inkább örülnöm kellett volna :(


Szóval akkor ez is benne volt az idegességemben az igaz. Hogy zavart hogy folyton mindkettőnkre a kötelező dolgokra kell figyelni. Viszont akkor is, ő nem mondott nekem bunkón semmit. Meg, ő szívesen beszél volna velem egy-egy témáról, amiről azt hitte érdekel és amúgy valójában komolyan érdekel de fáradtan nem volt kedvem. Viszont mondtam neki hogy remélem nem lesz minden hét ilyen és mondta hogy ő is reméli. Viszont például jövő hét nekem is lazább lesz, meg elvileg neki is. Remélem nem fog ilyenekre rámenni a kapcsolatunk.

2018. szept. 21. 16:43
 7/14 anonim ***** válasza:

4 Van valami amiről nem bírsz beszélni? nem bírod kimondani, és az okozza ezt a hatalmas belső frusztrációt, ami szinte tapintható rajtad? Azt érzem, hogy ez a valami, számodra döntő lesz, hogy állsz hozzá.

Vigyázz, mert a titkok tudnak addig rombolni, míg titkok, de abban a pillanatban ahogy napvilágra kerülnek, elvesztik erejüket.

Ha egy lelepleződéstől félsz, akkor mindenképpen rendezned kell az előtt a dolgot, míg más előtt ki nem derül. Mert tényleg nagyon nagy bukás előtt állsz. Has nem hallgatsz az intésre.

2018. szept. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

16:36: amúgy köszönöm a konkrét tippeket! Valami ilyesmire van legjobban szükségem. Egy ideig az olvasás egész jót tett nekem, de mostanában semmit nem olvasok, csak ha muszáj de úgy érdeklődésből semmit szinte mert ugyebár nincs idő. Van hogy egész nap a kötelező dolgaimat csinálom.


De tudom, hogy ez így nem lesz jó.

2018. szept. 21. 16:46
 9/14 A kérdező kommentje:

16:44: nincs titkom előtte, ilyentől nem tartok. Legfeljebb a saját gondjaimmal vagyok úgy, hogy nem akarom leterhelni vele, de néha elmondom viszont nyilván nem mindig.

De nincs titkolnivalóm.

2018. szept. 21. 16:47
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

A párom volt hasonló munka végett.

Elküldtem 2 hétre egyedül kikapcsolódni. Neki, vagy is nekünk jót tett.

2018. szept. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!