Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit tegyek a pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit tegyek a pasival, vagy magammal, ti mit szólnátok, ha egy nő ilyen dumával állna elétek?

Figyelt kérdés

Van egy távolabbi munkatársam, aki egy ideig csapta nekem a szelet. Mindig leállítottam, mert van párom, amit ő is tud. Aztán volt, hogy nem beszélt velem, került, sőt, még picit bunkó is volt velem. Eltelt pár hét, majd újra általános beszélgetéseket kezdeményez velem, az engem kellemetlen érzésekkel eltöltő flörtből visszavett, csak emberi módon, kölcsönös szimpátia alapján kommunikál már velem, viszont nagyon kedves velem, és ez a baj.

Túl kedves, nagyon-nagyon segítőkész, és ahogy azt a kevés általános kommunikációt folytatjuk, egyre inkább kiderül, hogy mennyire hasonlóan gondolkodunk. Sokszor egyszerre mondjunk ki szavakat, ugyan azt a megoldást javasoljuk.


Az a helyzet, hogy ettől elkezdte felkelteni a figyelmemet, a hsonlóság miatt. ÉS ÉN EZT NEM AKAROM. Nem tudom, mit tegyek. Nem járok vele kávézni, meg ilyenek, csak annyit vagyunk együtt, amennyit kötelező, és tényleg semmi intimkedés nincs köztünk.

Mit lehet csinálni ilyenkor?


Kérjem meg, hogy ne legyen velem ilyen kedves, és inkább ne beszélgessünk, mert nem akarom, hogy érzelmeim legyenek iránta?


Valószínű, hogy komplett idiótának fog nézni, de akkor sem lehet köztünk semmi, ez nem is kérdés.

Csak az oké, hogy valakit elküldök a sunyiba, ki rámnyomul, de mikor ő csak szimplán kedves, és semmi olyat nem mond, akkor hogy küldhetém el keményen? Sehogy. Nincs jogalap.


Teljesen kétségbe vagyok esve, kérlek segítsetek!


2018. nov. 6. 14:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Fő kérdés: mit szólnátok, ha valaki elétek állna egy ilyan dumával:

"Kérjem meg, hogy ne legyen velem ilyen kedves, és inkább ne beszélgessünk, mert nem akarom, hogy érzelmeim legyenek iránta?"

2018. nov. 6. 14:24
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Nevetnék egy jót. Ilyen dumával nem kéne elé állnod, inkább meg kéne próbálnod megálljt parancsolni az érzelmeidnek.


Nem ösztönlények vagyunk... Ha másnak megy, akkor neked is menni fog.

2018. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Én megérteném, ha egy nő ilyet kérne tőlem, de én eleve nem is megyek rá foglalt nőre mert tisztelem mások érzelmeit.


Az ő esetében szinte biztos, hogy egy ilyen szöveggel csak adnád alá a lovat, miszerint "mégiscsak lehet valami", főleg, ha be is vallod, hogy érzelmeid kezdenek lenni iránta.


+: A kedvesség lehet álca is. Látta, hogy a nyomulással nem ér célt, ezért taktikát váltott.


Én inkább a helyedben a párkapcsolatomra koncentrálnék. Mi hiányzik? Mi az, ami miatt érzelmeid kezdenek kialakulni a nyomuló iránt stb.


Persze lehet nincs is gond a párkapcsolatoddal, csak az újdonság általi fellángolással nem találkoztál még. Az ilyen. Ilyenkor megálljt kell parancsolni saját magadnak és értékelni, amit a pároddal -már most- közösen felépítettetek.


Itt az öntudatosság segíthet csak. Nem ő lesz az első férfi, akit megkedvelsz egy hosszú párkapcsolat mellett.

2018. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem ő lesz az UTOLSÓ férfi akit megkedvelsz* bocsánat. :)
2018. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

+: A kedvesség lehet álca is. Látta, hogy a nyomulással nem ér célt, ezért taktikát válto



KÖSZI!!!


Erre én is gondoltam, de olyan érdekes ez, mintha az ellenségem lenne, ha elolvasod ezt a mondatot.


Célt ér, taktika kell hozzá.


Mi a célja??


Valóban annyi volna, hogy legyen még egy strigulája?


Én elhiszem róla. Borzalmas ez az egész. Legjobb, ah erre gondolok, és akkor megundorodom tőle.

Tényleg felmerült bennem ez, hogy a kedvesség csak egy eszköz.


DE MIHEZ???

2018. nov. 6. 14:35
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

"Valóban annyi volna, hogy legyen még egy strigulája?"


Nem feltétlenül, lehet, hogy szerelmes beléd de nem érdekli, hogy már foglalt vagy. Ez az önző szerelem. Meg akar kapni, a többi mindegy.


Ez elég gyakori, ami ellen csak az öntudatosság és az önuralom ad védelmet. Lehetsz vele kedves, de nem úgy, mint a pároddal. Különböző kommunikációs formákat kell alkalmaznod a különböző helyzetekben stb.


Kellő érzelmi intelligencia mellett egy férfi nagyon könnyen levágja, hogy te most csak udvarias vagy, vagy érdeklődsz. Ez sem garancia mindenre, mert sok férfi még ott tart, hogy ha egy nő kedves vele, rámosolyog, rögtön azt gondolja, hogy a nő akar valamit.


Szóval végső soron csak az a biztos, ha megacélozod az akaratodat és uralkodsz az érzelmeiden.


Párkapcsolati téren pedig azzal tudsz a fellángolások ellen küzdeni, hogy sok minőségi időt töltesz a pároddal, közös programokat csináltok, ahol egymás örömére vagytok, randiztok (tök mindegy, hogy 2-3 éve együtt vagytok, a randi nem csak az új kapcsolatoké). Minél több pozitív energiát raksz a kapcsolatba, annál nehezebb kibillenteni.

2018. nov. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor nekem dupla lecke van feladva.

Tényleg köszi!

Azt tudom, hogy jól csinálom, hogy nem félreérthető a kommunikációm, én erre nagyon figyelek.

A srác cseppet sem hülye, szerintem ő érzékelheti, hogy én nem akarok tőle semmit, de sajnos lehet, hogy néha fellépő zavaromból azt is, hogy biológiailag van bennem vonzalom.


Sajnos a randi a párommal, és a sok minőségi idő most nem lehetséges. Ezért dupla lecke van feladva.

Most ez egy olyan időszak, amikor ki kell bírnom így.

A párom minden fronton rengeteget tesz értünk, a kapcsoaltunkért, és én ezért tisztelem és szeretem, de pont e miatt nem tudunk nagyon sok időt együtt tölteni, pláne randizni.


De ki fogom bírni.


Oh, te jó ég, miért kell nekem mindig ilyen hülye helyzetekbe kerülnöm!! :-(((((((((

2018. nov. 6. 14:54
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
A hűség egy döntés, és most döntened kell. Amint döntöttél nem agyalsz majd ezen. Semmiképp nem ajánlanám, hogy előállj neki azzal a dumával, amit írtál, hiszen akkor úgy fogja érzelmezni, hogy te már érzel valamit, szabad neki a pálya, csak idő kérdése. Addig jó amíg azt hiszi esélye sincs. Azt már persze neked kell eldöntened, hogy valóban nincs-e.
2018. nov. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kösz a választ. Ez nem is kérdés. Semmi esélye nincs, én már mással élek, és ez nem hezitálás kérdése. Köszi.
2018. nov. 6. 15:00
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
A pasid bizonyított és folyamatosan bizonyít. A bugyihoz több út vezet, mindegyik bugyihoz más és más. A munkatársad visszafordult a zsákutcából és másik irányból próbálkozik. Ezt lásd ha vele beszélsz.
2018. nov. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!