Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért teszem ezt magammal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszem ezt magammal?

Figyelt kérdés

Nyári kis "kalandnak" indult. A kezdetleges szép idők ám hamar szertefoszlottak, és kimutatta foga fehérjét. 1-2 hét ismeretség után annyira padlóra tudott vágni az egész, hogy a törökországi nyaralásom nagy részét tönkre vágta. Ekkor eldöntöttem, hogy soha még egyszer nem fogok abba a helyzetbe lesüllyedni. Bő 1,5 hónapig ismét nyugi volt. Erre most ugyan ott vagyok, ahonnan elindultam. Visszakerültem abba a közegbe, ahol megismerkedtünk, ahol ő napi szinten dolgozik, és eleinte kényszerítve voltam, hogy járjak oda, de azt vettem észre, hogy tulajdonképpen élvezem is. Mintha portréfotózásra mennék, annyit készülődtem. Mintha akkor lett volna az első kis randi, úgy izgultam, miközben a kib@ szott munkába mentem.


Lefordítva, hiába akarom elfelejteni és hagyni, hogy ez az egész a múltba vesszen, csak még jobban asszociálok a szenvedésemnek, mikor nagyon is jól tudom, hogy ezzel milyen fájdalmat és szenvedést okozok magamnak.


Kérem, valaki segítsen, azt érzem, hogy teljesen be fogok csavarodni!


2018. nov. 2. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Viselkedj felnòtt ember módjára, és hiszti helyett fogadd el, ha nem működik.


Vagy válts munkahelyet.

2018. nov. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Túl jól néz ki a pasi mi? Hát ez tényleg szívás, de a rosszfiú feeling mindent visz.
2018. nov. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A mazochizmust sokféleképpen ki lehet élni, te is választhatsz magadnak másikat.


Keress egy új pasit, az majd eltereli a figyelmed.

2018. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!