Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya srácok/férfiak! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya srácok/férfiak! Nektek is elegetek lett már a csajozásból?

Figyelt kérdés

Szerintem őrültség csúnya férfiként csajozni. Hiszen az eredmény mindig ugyanaz szinte, kudarc, aztán ismételgetni ezt rengetegszer azt várva hogy majd más eredménye lesz, ez tényleg őrült dolog.

Csúnya férfiként még ha esetleg valakinek megfelelő leszel is, az is ilyen ha nincs ló jó a szamár alapú dolog lesz, abban meg nincs sok köszönet.

A legtöbb lány hisztérikusan reagál egyébként a közeledésünkre, ezt már megfigyeltem az évek során.

Mintha mi nem is férfiak lennének hanem valamilyen földöníkvüli lények.


Én sokáig voltam kitartó, rengeteg energiát beleöltem, nem érte meg. Igazság szerint már régebben abba kellett volna hagyni, de kitartottam. Azt hittem hogy a lassú víz partot mos. De egy fenét. Kutyából nem lesz szalonna. Egy csúnya férfi nem lesz vonzó jelenség a nők számára.

Össze is szarhatod magad az erőlködéstől, de előnytelen külsővel te egyszerűen nem leszel egy vonzó, jó pasi számukra.


Olyan 25 körül tisztázódott le bennem, hogy ok, akkor ezt most abba kell hagynom.


Érdekes módon mióta leszarom a csajozást, megnyugodtam. Kezdek rájönni hogy igazából nők nélkül is lehet élni.


Ti mikor mondtátok be az unalmast? Vagy még próbálkoztok?


F/27


2018. nov. 7. 22:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
A nicknév-gyártásból mikor lesz már végre eleged? :D
2018. nov. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem pasizz. :-D
2018. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Jelen.


25/F

2018. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hármas : hány évesen hagytad abba? sokat próbálkoztál addig?
2018. nov. 7. 22:45
 5/15 anonim ***** válasza:
42%

soha nem is próbáltam D:


nem szeretnék ilyen helyzetbe hozni egy nőt sem :D

2018. nov. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7%
Tulajdonképpen egy próbálkozásom volt még 20 évesen. (3-as voltam)
2018. nov. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
Egyszerű a helyzet szerintem, realizálni kell, hogy hol helyezkedsz el a férfi ranglétrán, nem csak a külsőt tekintve, aztán megnézni hogy a szinteden milyen nők vannak (mert ilyen van még a legrosszabb férfinak is a világon), ha ők nem jönnek be és reális esély nincs olyan szintre lépni (pl. genetikai hibák), hogy neked is minimálisan tetsző szintű hölgyeknél lehessen próbálkozni, akkor fel kell adni. Aki semennyire nem tetszik se kívül, se belül, annál jobb a magány.
2018. nov. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Valaki árulja már el mi a csúnya srác vagy küldjön egy képet egyről
2018. nov. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%

zsák és a foltja. Olyan nőt kell keresni, aki hasonló értéket képvisel, mint ti.

én nem vagyok bulibáró, ezért szeretném ha a lány sem lenne az. ez csak egy kritérium a sok közül.

Ha a csajok is bátrabbak lennének és ha én tetszem nekik azaz hasonló értéket képviselek a szemükben, akkor megpróbálhatnának mondjuk kezdeményezni ezzel is lerövidítve a kapcsolatteremtést.

2018. nov. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

Eldöntenéd vgre, hogy mi vagy?! Egyszer tökéletes csajozógép, aki minden nap másik csajjal dug. Aztán a csúnya pasi, akin átnéznek a nők, ezért feladta a csajozást. Aztán megint kúrógép, de csalódtál a nőkben ezért MGTOW lettél. Utána pedig csúnya pasi, aki epekedik egy barátnőért, de nem kap.

Ja és írod, hogy nem érdekelnek a nők, de azért minden egyes nap telehányod az oldalt nőkről szóló kérdésekkel. Szánalmas...

2018. nov. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!