Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya férfiak! Hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya férfiak! Hány évesen lett elegetek az állandó szélmalomharcból, mikor realizáltátok hogy nem igazán lesz kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Mikor jött el az a pont amikor azt mondtátok elég volt ebből a szarságból, több energiát nem fektetek bele.

Mikor mondtátok be az unalmast?


Én olyan 25 környékén. Ekkora telt be teljesen a pohár a rengeteg megaláztatással, gúnnyal, kinevetéssel stb.


Ti mikor hagytátok abba?


HA pedig nem hagytátok abba mi hajt még mindig bennetetek?


F/27


2018. máj. 7. 16:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem hagynád már végre abba a hisztériázást? Törődj bele már végre, hogy nyomorultan fogsz meghalni és senkit nem fogsz érdekelni sohasem a világon.
2018. máj. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem baj az, ha néha hagyod a dolgot és nem mész utána a dolgoknak, kell szünet. Nekem is volt ilyen időszakom, 3 évig tartott, aztán újra kezdtem. Bár én nem 100%-ig hagytam abba, havi egy-egy randi volt, az sosem sikerült, engem is sokan kinevettek, meg hülyének néztek, ez ilyen.
2018. máj. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Imádom az ilyen állító kérdéseket. Nem minden csúnya férfi szingli, csak a nyomik azok, akik más szempontokból is visszamaradottak. A külsõ nem minden.
2018. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
17 éves lehettem azon a nyáron, amikor elég aktív voltam. Utazgattam/nyaralgattam, haverokkal ide-oda mentem, plusz nyelvtanfolyamon, szabadtéri koncerteken meg sok egyéb helyen próbáltam ismerkedni lányokkal, de volt egy óriási hullámvölgy, amikor 2 hét alatt kb egy tucat csaj utasított vissza zsinórban a 170-es magasságom miatt, hivatkozva arra, hogy nem vagyok nekik elég magas. Előtte is próbálkoztam elég sokat, de azért volt még önbecsülésem, hogy ne adjam fel. Na ezután végiggondoltam az egészet, konstatáltam, hogy már nem sokat fogok nőni (azóta konkrétan semmit), végleg feladtam és úgy éreztem felesleges ezt erőltetni. Most 25 vagyok és elmondhatom magamról, hogy soha életemben egy pozitív bókot nem kaptam egy lánytól sem. Reményteli, nem igaz?
2018. máj. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Sosem fektettem túl sok energiát a dologba, arra emlékszem hogy kamasz koromban még zavart a dolog de már régóta nem izgat, nem is hiányzik az emberek társasága ezért párkapcsolat se kell. Mondjuk nekem azért mert szociális fóbiám van.

27f

2018. máj. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

4: Én se sok pozitív visszajelzést kaptam nőktől, volt rá példa, de rengeteget tepertem is érte.


Úgy látszik neked még ennél is rosszabb..


Ismered az MGTOWt? Olvasgass róla, barátkozz vele, én is ezzel foglalkozom most.


Nekünk nem versenyképse férfiaknak a húspiacon meg kell tanulnunk egyedül boldogan élni, ennyi.

2018. máj. 7. 16:44
 7/16 anonim ***** válasza:
8%
Miért nem mozdulsz már ki. Várod Dobó Katát az ajtódba egy Pepsivel?
2018. máj. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Olyan 19-20 éves lehettem,amikor végleg elegem lett ebből. Azóta megszoktam,hogy max. nézni nézhetem a nőket az utcán, és ennyi.

26/F

2018. máj. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%
Méghogy senior Cpp fejlesztő vagy. Szerintem én 19 évesen jobban tudok cpp-ben programozni mint te.
2018. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%

Csak a nyomorékoknak nem sikerül csajt fogni. Ide tartozik az is aki ezt megkerülve prostizni jár hogy PÉNZÉRT megkapja azt ami másoknak hétköznapi dolog és meg van.


Legalább nem szaporodik a selejtes génállomány.

2018. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!