Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » CSAJOK, jelent valami plusz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAJOK, jelent valami plusz élvezetet?

Figyelt kérdés

Szóval jobb szexelni egy kicsit formásabb izommal rendelkező sráccal mint egy nyeszlettel??


Nem az ágyban nyujtott teljesitményre vok kiváncsi, hanem arra h jobb egy olyan sráccal akin van mint karmolni, fogni, markolni amikor csinálja.


Bocsi ha hülyeséget kérdeztem, és ha nem érthető.


2010. jún. 25. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Persze,hogy jobb!:)

Már csak esztétikailag is.Nagyon szexi tud lenni egy izmos hát vagy fenék.Vagyis nekem volt ilyen is,olyan is.És élvezetesebb egy kicsit izmosabbal.IGEN!:D


19/L

2010. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akinek már nem 70-es karja van, az már nem is jó... EZT JEGYEZD MEG kedves Kérdező!
2010. jún. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
70-es Paladinok az igazán jók
2010. jún. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
70es max steroidokkal, undoritó és szánalmas az olyan ember
2010. jún. 25. 17:21
 5/10 anonim ***** válasza:

szeretem ha van a fiúnak széles válla, izmos háta,mellkasa...ahwww feneke...

:D

sztem sokkal jobb. de am átteszed a kérdést: olyan lánnyal jó együtt lenni akin van mit fogni vagy egy olyannal aki nyeszlett?

sztem megvan a válasz:D

2010. jún. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, olyan pasival minden jobb, sztem. :D

De persze csak egy bizonyos mértkig, mert azok , akiket csak mindenféle szemétséggel felpumpálnak, h "izmosabbak" legyenek...na az undorító.

Legyen egy egészséges izomzata, és kész. Nem kell túlzásba vinni. Legalábbis sztem.

2010. jún. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:) legyen akkora melle amekkora pont belefér a kezembe, és szép formás popsija:)
2010. jún. 25. 17:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze, legyen rajta mit fogni! Volt hogy túl nyeszlett volt a pasi, és szanaszét szúrt a csipőcsontja szex közben

! Rossz élmény volt...

2010. jún. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

sokkal jobb izmos pasassal:)

pusziiii

2010. jún. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Babi néni kend asszony,hát maga mindíg itt vagyon?Szívéjjesen megdugnám a Babi nénit,ha benne vóna.
2010. jún. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!