Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha terhes lenne a barátnőtök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha terhes lenne a barátnőtök, akit szerettek és akiben megbíztok, viszont minden szexnél védekeztetek, akkor mit gondolnátok? Kérnétek apasági tesztet?

Figyelt kérdés
Mert ugye megtörténhet az is, hogy így is teherbe esett tőletek, de kicsi rá az esély.
2018. nov. 10. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Pedig megesik, hogy "becsúszik" a gyerek.

Ha apasági tesztet kérnél (pedig valójában tiéd a baba), akkor valószínűleg örökre eltörne benne valami irányodba.

Ha nem kérsz, legkésőbb akkor kiderül, amikor ránézel a babára, és látod, hogy nem hasonlít rád...az eléggé hamar látszódik, hidd el.

De nem hiszem el, hogy ha tényleg másé, akkor azt nem tudod leszűrni a viselkedéséből.

2018. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%

Ha egészen biztos lennék benne, hogy minden alkalommal nem szakadt ki a gumi, akkor igen.


Ha gyógyszert szedett és amellett esett teherbe, akkor kifogtál egy felelőtlen embert, mert jó eséllyel valamikor kihagyott 1-2-X szemet.

2018. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak elméleti kérdés. Igen, első, én is azt mondanám, hogy biztos nem lehetnél benne, hogy nem csúszott be, de azért nagyon kicsi az esélye.
2018. nov. 10. 20:09
 4/14 anonim ***** válasza:
23%

Én akkor is csináltatnék apasági tesztet, ha terveztük volna.

Rengetegszer előfordult már, hogy egy férfi más gyerekét nevelte fel, abban a tudatban, hogy az övé. A nők külön keresnek apai feladatot ellátó ideális partnert, akivel jó gyereket nevelni és ideális génekkel rendelkező partnert, akinek jó gyereket szülni, a kettő legtöbbször nem találkozik, így biológiai érdekük megcsalni és hazudni.

2018. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
A 4-es igazat mond,nem tudom hogy kinek az érdeke,hogy az apasági teszt nem lehet kötelező.
2018. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Szánalmas vagy. Ha én lennék a bnőd és ezt felhoznád ,ki is vágnálak,mint macskát szni!!
2018. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%
Megfogom a gyereket, elviszem megcsináltatom a tesztet, a nőnek nem is kell tudni róla.
2018. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12%
Attól még hogy megsértődsz, igaz, amit mondtam.
2018. nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Nincs száz százalékos védekezési forma
2018. nov. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Baráti körömben volt se vele-se nélküle kapcsolat. A srac tudta hogy többször megcsalta korábban a lány, de csak a barátjával voltak abban az időszakban mikor terhes lett. A srác mondta tesztet szeretne. A lany egyből beleegyezett. Nem sokkal ezután a srác közölte, nem kell teszt, neki a lány reakciója bővel elég volt, később ki is derült egyből szülés után, hogy a barátjáé a kicsi. :) :)
2018. nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!