Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt, vagy szülés...

Szoptatás alatt, vagy szülés után nem sokkal lett valaki terhes? Mennyi idővel? Hogy védekeztetek ha védekeztetek? Hüvelygűrű használata közben lett valaki terhes?

Figyelt kérdés
2hós a babám, nem szoptatok mert nem lett tejem:( és a kisbabám is a sokadik inszeminációval sikerült. csak azért kérdezem hogy most nagyobb esélyem van e a teherbe esésre.?Tapasztalatokra lennék kiváncsi:) előre is köszönöm.! ja egyenlőre megszakítással védekezünk, de j7en kiváltom a hüvelygyűrűt.
2011. máj. 20. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Megszakítás helyett óvszer. Megszakítással csak az 'védekezzen' akinek nem gond ha becsúszik egy bébi.

Azt mondják, hogy így könnyebben esel teherbe, de ez nem mindenkinél igaz. Az én kisfiam 5hós volt, amikor teherbe estem, szimpla véletlenből.

2011. máj. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi!!!
2011. máj. 20. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk is sokadik próbálkozásra jött össze a baba, de a doki azt mondta, hogy ha egy sikerült, a második jön majd gyorsan orvosi segítség nélkül. Nekem azalia-t írt fel. Megszakítással védekeztek a barátnőmék és 3,5 hónapos volt a kisfiúk, amikor "becsúszott", és rengeteg teje volt emellett :)
2011. máj. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. máj. 22. 08:00
 5/5 anonim ***** válasza:
A barátom és az öcse közt 364nap van :D
2012. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!