Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A budapesti nők miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A budapesti nők miért ilyen hűvösek, miért nem kaphatóak egy kis flörtre a metrón meg a tescoban?

Figyelt kérdés

Próbálom pedig pásztázni őket a tekintetemmel, stb. Mosolyogni is szoktam rájuk.


Hogy legyen így csajom ha ilyen hidegek itt a nők?


F/27


2018. nov. 10. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk ronda vagy...
2018. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Pont, hogy úgy néznek a nők Pesten, hogy már-már én vagyok zavarban a metrón néha.
2018. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk az lehet hogy nem vagyok maszkulin szépfiú.
2018. nov. 10. 21:16
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Mert ők funkcionális emberi lények, akiknek nem arról szól az életük, hogy éppen kit szórakoztathatnak, ha kilépnek a lakásukból.

És kétlem, hogy az emberek többségének a metróról vagy épp a tescoból lenne párjuk....

2018. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%
Menj el az operába és ott cuppogj, az utolsó szerint.
2018. nov. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Hogyha kaphatóak lennének rá, akkor Meg azt kérdeznéd meg, hogy miért ilyen könnyűvérűek.
2018. nov. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Haaat nem tudom de engem baromira idegesit ha egy vadidegen férfi bámul és mosolyog ram. Hideg ki ráz tőle , am sem vagyok az a flortolos fajta

Pláne ha utazok elvagyok a saját nyomoromban nem hiányzik meg pluszba hogy egy Férfi tegye magát nekem hogy mekkora isten császár

Nem szeretek férfiakkal ismerkedni értelmetlennek tartom magam részéről mert nem akarok tőlük semmit , nem akarok kapcsolatot

N24

2018. nov. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, te nem csak a maszkulin, de az androgün szépfiútól is elérhetetlenül messze vagy.
2018. nov. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Hát, az eddigi beteg kérdéseid alapján nem tudom nálad mit takar a flört...
2018. nov. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

#5 Te talán azzal a gondolattal mész le bevásárolni a tescoba, hogy "haha milyen jó is lenne ha most találkoznék a jövőbeli feleségemmel"? Hogy a francba kéne ezt elképzelni? Mindketten erős pistát akartok venni, de már csak egy darab van a polcon, amiről nagylelkűen lemondasz, ő meg cserébe megadja a létező összes elérhetőségét?


Kezdem kapiskálni, hogy miért van ennyi kérdés arról, hogy képtelenek vagytok becsajozni.

2018. nov. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!