Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A budapesti lányok miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A budapesti lányok miért nem értik meg az albérletlufi miatt csak szobát tud bérelni egy férfi, és nem azért van lakótársa mert tutyimutyi hanem mert rászorul anyagilag?

Figyelt kérdés
Mert ugye aki nem egyedül él az szerintük nem férfi.
2018. okt. 14. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

A budapesti albérletárak az elmúlt három évben nem növekedtek. Az ingatlanárak igen, de az albérletárak stagnálnak. Szóval mondhatjuk, hogy ez nem lufi, beállt egy rendre, ami alapján tudsz kalkulálni, amire fel tudsz készülni.

Ad egy. Ad kettő meg, az érvelésed butaság. Nincs semmi baj azzal, ha lakótársakkal osztod meg a költségeket, ezt nem értem, honnan veszed. Miért lenne kevésbé férfi valaki, aki szobát bérel? Csomó barátom/ismerősöm van, aki lakótársakkal él, valamelyik kétnaponta viszi fel az új csajokat, valamelyiknek tartós párkapcsolata van, valamelyiknek meg nincs egyik sem, mert nem ezen múlik.

2018. okt. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne ha nem úgy próbálná eladni a dolgot, hogy az ilyeneket nem tartják férfinak, mert de... Annak meg nem kötelező kifejezetten örülni, hogy egy felnőtt párkapcsolatban folyton egy harmadik személyt (lakotarsat) kell kerülgetni, ugye?

Ha valakivel ismerkedsz és minden jól megy, akkor csakis és kizárólag emiatt nem fog lelepni egy nő sem.

2018. okt. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Azért ne a lakásárakat vegyük párba az albérlet árakkal, mert a fizetésedből fizeted azt ki. Ha már a lakásárak emelkedésének örülhet, akkor meg már elvileg nincs szükséged lakásra. Az a baj, hogy a fizetések is közel stagnálnak. Másrészt az is baj, hogy úgy meg kB senki nem gondolkodik, hogy ha bele ad x, akkor már y is adjon bele. Ha Pesten 2 lakótárs ki tud bérelni egy lakást, akkor a párocska is ki tud.
2018. okt. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

"A budapesti albérletárak az elmúlt három évben nem növekedtek."

[link]

"Budapesten 10 százalékkal drágultak az albérletek az elmúlt egy évben,"


Nekem szerencsém van, sikerült olcsón bérelnem egy egyszobás lakást. De én biztos nem akarnék összejönni olyan nővel, aki pár hét ismeretség után már ELVÁRJA, hogy nekem legyen saját lakásom. Az ilyen nőt jobb eleve elkerülni.


Viszont tényleg nagy probléma, hogy nehéz önálló lakáshoz jutni Pesten, főleg ha valaki pályakezdőként, vagy vidékről érkezve, nulla egzisztenciával indul neki a dolognak. 100 forint feletti bérleti díj, két-három hó kaució, és akkor rezsi még nincs is... Úgyhogy sokaknak, még jobb szakmával is, marad a szobabérlés vagy az otthoni lét a szülőkkel.

2018. okt. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Kezdő pedagógusként az összes fizetésem elmenne az albérletre, rezsire és a kajára Pesten. Vidéken szolgálati lakást ajánlottak. Persze szívesen laknék Pesten és több a lehetőség, de közszférában nem kapsz többet, csak többet vesznek el tőled. Abszolút megértem azt, aki csak szobát tud bérelni, sokaknak még arra sem futja. A barátom jelenleg a szüleivel él, jövőre költözik hozzám a szolgálati lakásba.


23/N

2018. okt. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

Annyit konyítanak az ingatlanpiachoz mint a tyúk az ábécéhez.

De még ha tudnák, akkor se érdekelné őket - a férfi igenis szerezzen kérót, ez az "ő dóga" és punktum. Az egyenjogúság ilyenkor nyaralni megy, és jót üdül.

2018. okt. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

4-es: megbízható statisztikák alapján egész Budapesten 2016 óta összesen 200 forinttal nőtt az átlagos négyzetméterár albérletek szintjén. Ez persze kerületenként eltérhet, a lenti oldalon tudsz nézelődni, elég jól el lehet vele szórakozni (meg szörnyülködni), de ami biztos, hogy stabilabb és megbízhatóbb statisztikát tud adni, mint az index.hu, ami bár még mindig a jobb fajta média, továbbra is inkább negatívan láttatja a világot a valósághoz képest.


Amúgy igen, én 2015-ben is 150 ezerért béreltem lakást (IX kerület, másfél szoba, 51 nm), szóval ez igazából csak az én igazam támasztja alá.


[link]


Azt viszont jól mondta valaki, ha lakótársakkal együtt tudsz bérelni, akkor nővel együtt is tudsz, szóval gyakorlati szempontból biztos, hogy nem kéne problémát okoznia az, hogy csak egy szobát bérelsz.

2018. okt. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

"De még ha tudnák, akkor se érdekelné őket - a férfi igenis szerezzen kérót, ez az "ő dóga" és punktum. Az egyenjogúság ilyenkor nyaralni megy, és jót üdül."


És ilyenkor hol van az a duma, hogy egy értelmes férfi nem korabeli nővel jön össze, hanem jóval fiatalabbal? Meg hogy a 30-a, 40-es pasiknak is huszonéves lány jár? Ha minden 30-as pasi huszonéves diáklányra tart igényt, akkor villantaniuk kell valamit. Ez van.

2018. okt. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
#8 semmi gond,csak akkor nem kell azon se kiakadni, hogy a jó egzisztenciájú, lakást önerőből összehozott pasik keményen kiszelektálnak titeket, és egy szexi fiatal pipit választanak. Elvégre ugyanazt teszik, amit ti: visszaélnek a monopolhelyzetükkel.
2018. okt. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"2015-ben is 150 ezerért béreltem lakást"

Ez inkább a te balfékséged akkor, az exem akkoriban 55-ért bérelt másfél szobás panelt. Persze könnyebb azt mondani, hogy nem te béreltél akkor drágán, hanem már akkor is ez volt a standard. Max azt mondjuk, az index is kamuzik, meg en bloc mindenki :D

2018. okt. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!