Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Észreveszi, hogy szűz vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észreveszi, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Azt füllentettem egy fiúnak, hogy már nem vagyok az (még az elején, amikor nem gondoltam volna, hogy összejövünk, meg cikinek is éreztem 21 évesen). Ő is szűz egyébként, és ujjazásig jutottunk eddig. Mindenképp észreveszi majd, hogy én is az vagyok?

Már megbántam, hogy hazudtam, de nem akarom elmondani neki.


2018. nov. 11. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, észre fogja venni.
2018. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, észre fogja venni. Mondd el neki, az a tiszta!
2018. nov. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó, de így meg haragudni fog, hogy ilyen dologban hazudtam neki.
2018. nov. 11. 18:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el őszintén, hogy szűz vagy és azért füllentettél, mert cikinek érezted. Örülni fog neki és lehet egy szép közös első élményetek.
2018. nov. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem fog haragudni, nyugodtan elmondhatod!
2018. nov. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha előtte elmondod, akkor még nősz is a szemében, hogy vállalod a felelősséget. Ha menet közben derüli ki (ki fog), akkor viszont jogosan sértődik meg, hogy nem bíztál meg benne, hogy egy ilyen fontos infót elmondj neki! Nem éri meg hazugsággal indítani egy kapcsolatot!
2018. nov. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!