Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok, amikor megláttok egy olyan párt, ahol a lány a magasabb?

Figyelt kérdés
Minket ismerősök hoztak össze kb. egy hónapja, azelőtt semmit sem tudtunk egymásról. Én 176 cm lány vagyok, az udvarlóm kb 5 cm-rel lehet nálam alacsonyabb. Először nagyon szokatlannak hatott, úgy voltam vele, hogy szó sem lehet itt barátságnál többről, viszont az öszhang megvan, extra rendes hozzám, és emiatt a pár cm miatt én már biztosan nem fogom elhajtani. Ami mellette szól a kinézetét illetően, hogy edz, és izmos a karja és a felsőteste. :) Még mindig zavar kicsit, azonban egyre jobban kezdem elfogadni, hogy most ez van. Viszont félek, hogy ő esetleg emiatt nehogy kevesebbnek érezze magát. Férfiak, ti nem éreznétek emiatt kevesebbnek magatokat?
2018. nov. 13. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Mit gondolok? Semmit. Egyáltalán nem érdekel.
2018. nov. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

jaj istenem! hogy a modern tarsadalomban milyen problemak vannak. az alapjan valasztani part, hogy gaz-e mas emberek szemeben...

az 5 cm fogja osszetartani a kapcsolatotokat vagy az ember szemelyisege?

2018. nov. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Egyből a gyk ugrik be. Talán túl sok időt töltök itt.
2018. nov. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Vagy valami érdeke fűződik a csajnak ahhoz, hogy a pasival legyen, vagy nem régóta vannak együtt, és hamarosan szétmennek, mert a lányt zavarni fogja a dolog.
2018. nov. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Azt gondolom, hogy szeretik egymást.


(A legjobb barátnőm magassága 172 cm, a férje 160 cm.)

2018. nov. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem szuper dolog.
2018. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmit. Minden nap lehet látni több ilyen párt is, mindenki ismer is egyet legalább. És ez rajtatok kívül nem tartozik senki másra.

Téged sem kellene, érdekeljen, hogy mások mit szólnak ehhez.


"Viszont félek, hogy ő esetleg emiatt nehogy kevesebbnek érezze magát. Férfiak, ti nem éreznétek emiatt kevesebbnek magatokat?"


Ha te nem érzékeltetsz vele ilyesmit, akkor nem fogja.

2018. nov. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak magasabb vagy egymagas baratnoim voltak kb 172-173 vagyok. Lehet ez valami tudatalatti bizonyitasi vagy vagy csak veletlen, hogy ez jon be de nekem jo erzes, en inkabb tobbnek erzem magam mint kevesebbnek nemtudom... Persze biztosan sok magas lanynal szoba sem johetnek, dehat veluk nincs is dolgom igy mar, persze lehet ok sem tetszenek nekem hiszen eleg valogatos vagyok en is.
2018. nov. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Ford Fairlane kalandjai jutnak róla eszembe.
2018. nov. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!