Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? Minap a strando...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komka kérdése:

Ez mit jelent? Minap a strandon voltunk és láttunk egy fiatal párt amint a lány kézen állt a víz alatt és a fiú a kilógó lábát markolászta teljesen átszellemült arccal.

Figyelt kérdés
1 perc múlva helyet cseréltek és a lány markolászta a fiúét. Teljesen tanácstalanul állunk az esettel szemben, szerintetek mit akart ez jelenteni?

2015. júl. 15. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
A gyíkember-hatalomátvétel megkezdődött, első lépésben androidokkal cserélik le lángoktól ölelt kis hazánk lakosságát. Amit láttál, az egy üzemzavar volt, amit a harcsák által a Balaton vizébe eregetett di-etil-karbo-észter-trihidrát idézett elő a strandoló androidok agytekervényeiben.
2015. júl. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg... netalántán... segítettek egymásnak kézenállni?
2015. júl. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A láb melyik részét markolászták? Comb? Lábfej?
2015. júl. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt hittem, ez csak engem izgat. Ezek szerint mégsem?
2015. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi olyan furcsa ebben? :) Én is volt már, hogy a barátnőm combját markolásztam, miközben kézen állt a víz alatt. És a fenekét is, de azt csak akkor, amikor mások nem látták.
2017. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!