Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljességgel beégtem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljességgel beégtem és megsemmisültem az előtt, aki tetszik. Borzasztóan érzem magam. Szerintetek van ebből kiút? (Apám a hüvelygombámról kérdezett úgy, hogy hallotta. Mondtam hagyja abba, nem hagyta abba. )

Figyelt kérdés
2018. nov. 13. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Mármint, hogy van-e hüvelygombád? 😁
2018. nov. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne zsibbassz így estére... Apaddal beszéled meg a hüvelygombádat mi, te kis humor herold 🤔
2018. nov. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Ki kell hozni úgy hogy csak direkt akart szivatni. Apámnak az a kedvence ha valami lányt mutatok be, hogy múlt héten még más volt itt. Mondjuk ez nyilván vicc.
2018. nov. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Don't pánik. Ebből azt tanultad meg, hogy apádra nem lehet számítani. A beégés csak megerősít. Ne érezd rosszul magad, neked legalább az is van, apádnak csak bunkó természete. Veled vagyok.
2018. nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze. Az ido mindent megold. Ha szerencsed van par het es elfelejti a hivelygombad. A pasikat ez nem nyugozi le annyira, hogy napokig emesszek. Nagyjabol, ha mondod is, hogy vegyen ovszert, mert huvelygombad van, akkor is visszakerdeznek miert nem szedsz tablettat?

Ha meg nem felejti el es ugy adodik, hogy felhanytorgatna, es rakerdez na es a hibelygombad, akkor villants egy gyonyoru mosolyt es kacsints egyet mikozben azt mondod, szoval felfigyeltel ram? Es kerdezd valami tok mas dologrol.

Nyugi...nem ez a legycsunyabb beeges. Es el fogja felejteni.

2018. nov. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a srác helyébe lennék, akkor apád lenne a legégőbb a sztoriban.
2018. nov. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Leírnád a konkrét sztorit? Persze, ha nem kamu..
2018. nov. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!