Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha tetszik valaki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tetszik valaki, akirol tudom, hogy maximalisan baratkent tekint ram? Van kiut?!

Figyelt kérdés
Az egyik haveromrol van szo, kozos a barati tarsasagunk, egy suliba is jarunk. Eleg regota tetszik mar, es probaltam kozeledni fele, de semmi sikerrel. Nagyon sok olyan jelet adott, amibol egyertelmuen leszurtem, hogy o nem tekint ram ugy, mint en ra. Probaltam elfelejteni es kenyszeriteni magam arra, hogy ne erezzek igy, de mivel egy a tarsasagunk akarmikor meglatom vagy beszelek vele ujra fellobban bennem az erzes, hogy iszonyuan szeretnem ot. Nem tudom, mi a megoldas a helyzetemben, a legracionalisabb az elfogadas lenne, de nem tudom elfelejteni... Valami tipp, hogy hogy tudnek esetleg tullepni rajta? Belefaradtam mar, hogy egy elerhetetlen srac miatt allandoan rossz a kedvem es ketsegbeesetten kapaszkodom valamibe, amibol sose lesz semmi...:( 17/L

2017. dec. 1. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Uh.. friendzone-ból a legtöbb esetben senki nem tud kijönni. Javaslom keresd más fiúknak is a társaságát, vagy próbálj úgy tekinteni rá, mint egy barátnődre.

14/L

2017. dec. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ugyanez van velem is, csak baratomnak van baratnoje, en sem tudok rajta tullepni, remenykedem hogy egyszer majd mashogy tekint ram es most varok, de valoszinu ezt sem lehet orokke csinalni..

En is azt ajanlom hogy nyiss masok fele! 17/L

2018. jan. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pascal Áron válasza:
Szia! Én fiú vagyok és be jött egy lány az osztályból. Tudtam hogy nem jövök be neki de aztán én elmondtam neki hogy én máshogy érzek. Aztán nagyon jó barátja lettem. Aztán jártunk 8 honapig. Normális kapcsolat volt nem csak kézfogás... Vagy próbáld meg van hagyd. A kettő együtt nem megy
2018. jan. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!