Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom azt szeretné, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt szeretné, hogy szedjek fogamzásgátlót, de én nem szeretnék, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy érzem, h ez nála nagyon sarkalotos kérdés, és félek, hogy elhagyna emiatt :(

Viszont én nem szeretném gyógyszerrel tömni magam, annyi negatív mellékhatása van :( és én szeretnék egészséges maradni, h ha majd gyereket szeretnék, minden rendben legyen velem.



2018. nov. 14. 10:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Menjetek el együtt (értve: 2-en) egy jó orvoshoz és beszéljétek meg milyen fogamzásgátlási lehetőségek vannak. Mert nemcsak a tabi létezik.
2018. nov. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
14%
pharmatex - nézz utána
2018. nov. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%

Miért félsz, hogy emiatt elhagy?

Két dolog lehet.

1. Szeret téged, és kerestek olyan fogamzásgátló módszert, ami mindkettőtöknek megfelel.

2. Nem szeret, csak gumi nélkül akarja használni a puncikát. Egy percig se bánd, ha eltakarodik.


Egy tipp: ha ennyire utálja a gumit, akkor egy STD szűrésre is menjetek el ketten, együtt. Sose tudni, hogy mit hordoz, mit adott át.

2018. nov. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%

pharmatex-et felejtsd el! Olvass utána mennyire (nem) hatásos.

Nem egy ismerősöm így lett terhes...

2018. nov. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
40%
Hormonmentes spirál. Pár tízezerbe kerül és évekig véd.
2018. nov. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
80%
Nézzetek utána, milyen egyéb lehetőségek vannak - nem csak a gumi és a hormontabletta léteznek.
2018. nov. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%

Még egy tipp: youtube-on van egy "hormonmentes" nevű csatorna, rajta egy "A világ összes fogamzásgátlója egy videóban" című videó, elég hasznos lehet, lényegében minden elérhető módszert megemlít.

MINDEN fogamzásgátlási módszernek vannak előnyei is és hátrányai is.

2018. nov. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%
Csatlakoznék a 3. hozzászólóhoz: ha ő tőled tablettázást várna el, akkor cserébe te minimum egy nemi beteg szűrést várj el. Egyébként meg tényleg nem csak az óvszer meg a tabi létezik manapság már. Én teljesen megértelek, hogy nem akarsz az egészségednek ártani, én is így állok hozzá a tablettához, szerencsére az én párom is tökéletesen ezen a nézeten van. Sokan használják a tabit gond nélkül, mások meg nem, és előre soha nem lehet tudni, hogy kinél, milyen gondot okozhat, esetleg akár csak évek múltán.
2018. nov. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%

Egy jó tanács: ha nem szeretnél tablettát, nehogy mégis bevállald!

Nekem sajnos rendszertelen mensi miatt erősen ajánlott volt elkezdenem. Egy ideig jó volt, majd jöttek a kellemtlen mellékhatások: folyamatos görcsök, sokkal erősebben mint előtte, és mostmár random cikluson belül. Pár hónapja pedig eljutottam arra a szintre, hogy tabletta szedése közben is vérzek... nem csak pecsételek, hanem egy rendes menstruáció (oké, tablettánál ez megvonásos vérzés). Szóval nekem már kevesebb mint fél hónap lett a ciklusom... nődoki szerint felborult a hormonháztartásom, még erősebb gyógyszer kellene... de én inkább már csak megszabadulni akarok tőle, elszedem a pár levelet ami még hátravan és hagyom a francba... nem éri meg az egészséged, még ha annyi jó mellékhatása is van (bár én a védettségen kívül semmit nem tapasztaltam...) Nyilván nagyon sokaknak nem okoz mellékhatást, de ha pont te leszel az az egy a kevésből, akinél gondot csinál...

Ahogy a többiek is mondják, próbáljatok kompromisszumot találni, ha nagyon erősködik akkor viszont nincs értelme folytatni... ne tedd magad tönkre más kényelméért!

2018. nov. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Aha, tökre úgy hangzik mint egy olyan faszi, aki után bánkódni kéne, ha elhagy. Mondom ezt úgy hogy tablettát szedek, mert ez az ÉN döntésem, nem pedig a pasié.
2018. nov. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!