Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a lány nem szeretne fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány nem szeretne fogamzásgátlót szedni, a fiú pedig óvszert viselni, mi a következő legbiztosabb védekezési módszer?

Figyelt kérdés
2016. okt. 11. 18:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
No szex
2016. okt. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Szandál zokni kombo
2016. okt. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
14%
Megszakításos. Ami ugye tudjuk mennyire hatékony... Esemény utáni tabletták. Nem a legolcsóbb és ennyi erővel már fogamzásgátlót is lehetne szedni. Vannak spermicid krémek, zselék, kúpok is, amennyire tudom. Barátnőd érdeklődje meg nőgyógyásznál, hogy mit ajánl nektek.
2016. okt. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

Gyakorlatilag ez a kettő hatékony módszer van.


A megszakításos közösülés gyakorlatilag nem fogamzásgátlás, hanem orosz rulett. A spermicid krémek, kúpok hatásossága is csak közepes.


Az esemény utáni tablettánál sokkal jobb megoldás a rendszeres fogamzásgátló szedése, sokkal kevésbé viseli meg a szervezetet. Az arra jó, ha kiszakad az óvszer.

2016. okt. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Önmegtartóztatás.
2016. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólók mindent leírtak.

A két legbiztonságosabb fog. gátlási módszert írtad le kérdező. Viszont az óvszer nem hat hormonálisan a szervezetre, ergo sokkal inkább kompromisszum képes dolog, mint a fog. gátló.

Vagy beszéltek a dologról és megegyeztek egy mellett, vagy no szex.:)

2016. okt. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
20%
Pharmatex kúp. Szex előtt negyed órával kell felhelyezni a hüvelybe. Az előző párommal így védekeztünk.
2016. okt. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Spirál.

(A megszakításossal az is gond, hogy pont a legjobb része marad el a szexnek.)

2016. okt. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Spirál sem jön be mindenkinek. Én fémallergiás vagyok, így kizárva. Gyógyszert nem szedhetek. Elkötni sem akarnak, mert csak egy gyermekem van, és nem vagyok még 40. Párom allergiás a gumira. Na, ilyenkor mi van? Pharmatex sz4rt sem ér, 2 barátnőm is terhes lett, mikor használták.
2016. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondom, mégis lepontozott a Pharmatexes kolléga :D
2016. okt. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!