Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudok rendesen viszonyuln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok rendesen viszonyulni a munkahelyemen a lányokhoz ha állandóan fel áll, és folyton csak a szex jár a fejemben?

Figyelt kérdés

Nemrég megszűnt a kapcsolatom amiben nagyon sok szex volt.

Utána naponta egyre többet maszturbáltam, volt hogy napi 6-8 vagy 10x is.

Végül is egész nap ezt csináltam.

De aztán pár hete elkezdtem dolgozni egy gyárban, viszont ott nem tudom ezt csinálni.

Nagyon sok lány van körülöttem, és állandóan ez jár a fejemben...

Már két hete ez megy, és nem lett jobb semmivel, idővel talán jobb lesz?

Vagy mit tehetnék hogy csökkenjen a sóvárgás?


2018. nov. 14. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérdés mi a megoldás:figyelj a munkádra!Nem értem,hogy egy munkahelyen hogy van időd arra,hogy ennyire másra koncentrálj!


És persze keress másik barátnőt ha ennyire nagy az igényed és nem tudsz szex nélkül létezni.

2018. nov. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1


Ezt próbálom így is tenni, csakhogy folyton beszélnem kell egy csomó csajjal akik elég jól néznek ki. Nem egy helyben állok a szalag mellett hanem mászkálnom kell mérnem, anyagokat kikérni, papírokat hordozni stb. Szinte mindenhol ott vannak a jobbnál jobb nők, és fizikálisan ez kezd megterhelő lenni néha. Vagyis már nehéz mindig visszafognom magam.


Lehet nem kellett volna eddig ennyit masztizni akkor most nem lenne ez. Csak az a baj ha vég e a munkának ugyanúgy nem tudok visszavenni a lendületből, pedig valahol azt érzem ez már kicsit gáz...

2018. nov. 14. 18:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez már beteges öregem. Nimfomániára tippelek.
2018. nov. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
"Vagyis már nehéz mindig visszafognom magam." Ha nem fognád vissza magad akkor sorban eröszakolnád a lányokat? Ugye nem állitod komolyan?
2018. nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Válts,állást,pl:film szakmában:D
2018. nov. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#4 Neeem azért nem erről van szó. Csak néha késztetést érzek hogy átöleljek, vagy lesmároljak egy két csajt. Buja vágyak vannak a fejemben folyton...

De amúgy nem tenném meg, csak erős vágyként megjelenik.

Tisztelem a lányokat amúgy.


Lehet tényleg egy kapcsolat kéne, meg az elköteleződés mert így elég kaotikus az egész.

2018. nov. 14. 18:55
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"nehéz mindig visszafognom magam."


Azt úgy érti, hogy az erekciót. Fel áll neki!

2018. nov. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Gyurd ki magad és legyéél bunkó. A nők könyörögni fognak hogy szexszelj velük.
2018. nov. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem gáz, ha a munka mellett ennyi energiád marad. Csinálj valami értelmesebb melót.
2018. nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 Dehogy - nem hagynám ott ezt a munkahelyet mert már kezdek belejönni. Meg pont az a jó hogy azért annyira vészesen nem fárasztó. Majd befűzöm az egyik csajt ott. Érzem ez lesz a megoldás :)
2018. nov. 14. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!