Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemen ilyen tanárral mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen ilyen tanárral mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Másodéves vagyok egy egyetemen. A problémám pedig az, hogy az egyik tanárom viselkedése nagyon zavar.

Az egyetem elejétől fogva van vele órám (tehát tavaly óta), eleinte imponált, hogy bókolt meg szépeket mondott, de egyszer elhívott találkozni egyetemen kívül, amit nem tartottam tisztességesnek, így visszautasítottam. Ő viszont nem adta fel, továbbra is nézett (zavarba ejtően) és ott flörtölt, ahol tudott (apró érintések, kitüntetett figyelem...) . Nekem egy idő után elegem lett belőle és egyre jobban zavarni kezdett. Gondoltam, ha ignorálom, befejezi, de nem úgy tűnt. Az első 2 szemeszterem miatta iszonyat volt. (A tárgy, amit tanít, az egyik legfontosabb a szakon, mégis abból vagyok a leggyengébb. Az első szemesztert szúrtam el a legjobban, mert akkor sok általa tartott szemináriumra be sem mentem, amiken meg voltam, azon is gyomorgörccsel ültem, ezt a kurzust meg akaratlanul is összekötöttem ezzel a tanárral és nem akartam rágondolni sem, így sokszor nem készültem egyáltalán, aminek meg is lett az eredménye).

Aztán júniusban "véletlenül" egyest írt be a Neptunba. Utána persze kijavította, mert szóltam, de valahogy nem tudom elhinni, hogy csak véletlen volt. Előbb írtam neki, hogy ez mi (nyilván nem így írtam, de ez volt a lényeg :D), de az emailre nem is válaszolt, úgyhogy muszáj volt felkeresni, mire ő még csak elnézést sem kért, csak kb. annyit mondott, hogy ja majd kijavítja...

Gondoltam, a második évtől jobb lesz, de aligha lett így. A legelső órától fogva, mintha abszolút ott se lennék. Ez mondjuk jobb, mint a kitüntetett figyelme, csak annyiból rossz, hogy megszólalni sem ad lehetőséget, ami egy szeminárium esetében azért nem ideális. Ettől függetlenül viszont továbbra is ugyanolyan gyomorgörcsöm van miatta és attól félek, mi lesz, ha direkt rosszul javítja az írásbelimet (ugyan ez még nem fordult elő, de mióta beírta azt az egyest, ez is kitelhetne tőle)

Az, hogy más tanárhoz vegyem fel, esélytelen, mert kis szakról van szó, így sajnos csak az egyetemváltás az alternatíva. Viszont azon elgondolkodtam, hogy ezzel a problémával fordulhatnék-e valakihez az egyetemen belül?



2018. nov. 14. 17:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Áh, lehet, hogy tanulás témakörbe kellett volna írni. Nem tudtam eldönteni :S
2018. nov. 14. 18:00
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelensd az ugyet
2018. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jelentsd. Nyilvan le fogja tagadni, de akkor is. Lehet, mar elotted is szolt valaki, vagy utanad fog mas is. Ha mar tobben szoltak, szolnak, akkor azert gondolhatjak, hogy valami nem tiszta a tanar korul.
2018. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Erről valahol mindenképpen szólj. Nem tudom nálatok ki intézi a hasonló ügyeket de ez nem normális. Olyan mintha valamilyen módon zaklatna.
2018. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elsősorban vele beszéld meg. Fellebentve, hogy nem szeretnéd továbbvinni az ügyet.
2018. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!