Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek átfed az a két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek átfed az a két férfi közösség, akik csak szex után tudják eldönteni, hogy akarnak-e többet, és akik elítélnek egy nőt, ha túl sok férfival feküdt le?

Figyelt kérdés
2018. nov. 15. 10:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Na még egyszer, hogy mi?
2018. nov. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyrészt igen. Ezeket hívják úgy, hogy primitív bunkó.
2018. nov. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen :D Ezek nárcisztikus, egoista p.öcsök. Nekik szabad mindent, másnak nem.
2018. nov. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez nem átfedés, hanem ellentmondás. Rossz a szóhasználat!!!
2018. nov. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Rossz az írásjelhasználat :) Egy ! pont elég.
2018. nov. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Rossz az írásjelhasználat :) Egy ! pont elég."


Akkor nem elég egy !, ha érzékeltetni szeretném a nyomatékosságot.

2018. nov. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem rossz a szóhasználat. Pont, hogy arra vagyok kíváncsi, hogy a férfiak mekkora részét nem zavarja, ha ennyire ellentmondádos dolgot vár el.
2018. nov. 15. 14:11
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
A férfi az a lény aki érzelmek nélkül is képes szexuális kapcsolatra és 1-2 menet szükséges ahhoz hogy cerka állás nélkül is kedveli a nőt nem fordul a falnak vagy húz el, tehát nincs szüksége semmilyen érzelemre . A nőnél mindig van egy érzelmi töltés amiért aktust kezdeményez egy férfinál.Ki mennyivel volt az nem annyira számot tevő , nő esetében talán könnyebben is megmarad a sunáján mint a "20 éves vagyok , nem volt még fiúm várom az igazit aztán 1 év múlva meg már a haver farkán pörgök aztán még 50 -en " mert nem a megfelelő életszakban kezdte el élni a nemi életet az az a tinédzser korban... Akinek nem inge ne vegye magára .
2018. nov. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#8 A párom 24 éves és nem volt nővel, mert vallásos és csak szerelemből, házasság után teszi meg, ezzel szemben én szexeltem vagy 50 pasival előtte, többnyire érzelmek nélkül. Csak hogy szemléletessem, hogy baromságot írsz, mert nem minden pasi szexel érzelem nélkül és nem minden nőnek kell hozzá érzelem.
2018. nov. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A párod kivétel és te is . De ahogy írtam akinek nem inge ne vegye magára. Ahogy autisták között is van olyan aki képes az önálló életre tehát 1 % .
2018. nov. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!