Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után nem lenne ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után nem lenne ciki megint bepróbálkozni ennél a lánynál?

Figyelt kérdés

Volt egy lány tavaly, aki tetszett nekem, és ahogy észrevettem én is neki. Mikor rászántam magam, hogy legalább bejelöljem akkor el sem fogadott. Mint később kiderült épp akkor volt kialakulóban kapcsolata. Vele azóta szakított és mostanában is ha meglátom néz, mosolyog, de kicsit összezavart, hogy ennyire nem tévedhetek.

Minden esélyt meg szeretnék magamnak adni mert rég volt utoljára barátnőm, és ő tényleg bejön, de hülyét nem fogok csinálni magamból?



2018. nov. 15. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Végül is egy próbát megér, beszélgess vele, kérdezd meg, hogy lenne-e kedve elmenni veled valahová. Ha megint nemet mond, akkor legalább tudni fogod, hogy ki az, akit kerülj el. Mondjuk azt alapból nem értem, hogy ha ismersz valakit, és megjelölöd, akkor miért nem igazol vissza téged, de biztos ez a női logika egyik alapvonása.
2018. nov. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem értettem én sem, emiatt sem akarok vele megpróbálni még egyszer beszélgetni sem, hiszen még ismerősnek sem fogadott el, pedig tényleg, hogy nem egy-két hete látott már akkor.
2018. nov. 15. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:
A helyedben arra azért kíváncsi lennék, hogy miért utasította vissza a megjelölést, és hogy akkor most miért mosolyog rád. Én megpróbálnék vele beszélni arról, ami történt, meg arról is, hogy akkor ez most mi, miért ilyen, hülyíteni akar-e téged, vagy ennyire ostoba. Ha nem akarsz nála próbálkozni, oké, de szerintem az alapvető dolgokat érdemes lehet tisztáznod.
2018. nov. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kíváncsi is vagyok persze, de ezzel mégsem állhatok oda elé, hogy gyere csak ide, mikor még nem beszéltem vele soha. Találkoztunk egymással akkor nézett, utána bepasizott (épp akkortájt történt a jelölés is) akkor már nem is "látott" meg, most meg minden ugyanúgy mint az elején csak már mosolyog is.

A hülyítést sem hiszem mert nem olyan típusú csaj.

Most ha bejelölném megint az már olyan szánalmasan hatna, nem? Ha meg el sem fogadna megint akkor pláne.

2018. nov. 15. 18:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg. Sikered lehet!
2018. nov. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen jelöld be őt újra. Nem szánalmas, még olyanok is ismerősök neten akik egymásra se néznek. + Lehet már el is felejtette hogy anno visszautasított. Hajrá!
2018. nov. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!