Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak/fiuk! Nektek bejönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiuk! Nektek bejönne egy Calvin Kleinos fehérnemű?

Figyelt kérdés

vettem egyet, és kicsit izgulok hogy tetszeni fog-e majd a páromnak. Nektek bejönne? (tanga, melltartó)

[link]

Hozzátenném, hogy a nagyja fehérneműm csipkésebb,ez az első sportosabb.



2018. nov. 16. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nekem az jön be, aki a fehérneműben van. Felőlem nagyibugyi is lehet rajta, ha őt szeretem és őt kívánom. :D


Egyébként nem rossz.

2018. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
Nekem kereken 10 darab Calvin Klein boxerem van. Melóba, azaz hétköznap nem veszem fel, viszont hétvégente, amikor úgy alakul, hogy elmászkálunk mindenfelé, akkor mindenképpen CK bugyingóba ugrok bele.
2018. nov. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%

Nem jön be.

Semmivel se tud többet ez, mint egy olcsó kínai fehérnemű.

A különbség ott van, hogy a viselője többnek érzi magát, amikor egy ilyen drágább ruhadarabot visel.

De rám nincs hatással a divat, és nem érdekel, hogy mások mit gondolnak rólam, szóval egyáltalán nem szégyellem, hogy kínai alsógatyákat hordok, és sose költenék 2-3-4x több pénzt egy ilyen ruhadarabra, mert én nem akarok senki szemében "többnek" látszani. Nem mintha az ember több lenne attól, hogy valami márkás ruhát visel.

Szóval nekem kifejezetten nem tetszene, ha valaki olyan rosszul bánna a pénzzel, hogy csak azért venne meg egy fehérneműt drágábban, mert az márkás, és "menőnek" számít. Számomra nem menő se ez, se semmilyen más márka.

2018. nov. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%

#2

És azt hiszed, hogy mert CK-s alsógatyát hordasz, attól több vagy? Vagy azt hiszed, hogy emiatt majd jobban fognak szeretni? :D

2018. nov. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de mikor találkozunk a barátommal valami szexiset veszek fel, persze ha együttélnénk vagy gyakran találkoznánk akkor mindegy. Nekem is van kínai meg drágább fehérneműm is, de a kínai pár mosás után nem olyan szép már.
2018. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
42%
#4: Te meg mi a f#szról beszélsz, Dextróz? Ha te beéred a lehányt, kinyúlt nyakú pólóiddal, hát lelked rajta, amikor beleveted magad az éjszakába, fosom én le. Nekem aztán teljesen mindegy, hogy egy CK-ban, egy Ortovoxban, vagy egy mezei bambuszbugyiban hugyálod össze magad gatyarészegségedben.
2018. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem az ára miatt vettem,hanem mert tetszett... másrészt és nem is eredeti. azzal is tisztában vagyok.. és nem olyan fajta vagyok aki villogni akarna vele:)
2018. nov. 16. 19:14
 8/15 anonim ***** válasza:

#7

Ha nem a márka miatt vetted meg, akkor miért?

Ennél tudok neked mutatni ezerszer szexibb fehérneműt. Ez egyáltalán nem szexi. Sőt, olyan, mint egy sportszerkó.

2018. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mert az eddigi összesem az csipkés és szexibb. És edzek otthon. Együtt edzlsre gondoltam h pl jó lehet.

Olyan alkalomra meg nyílván a csipkéset veszem fel

2018. nov. 16. 19:30
 10/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
28%

Hoppá-hoppá, közben mik ki nem derülnek. Ejnye-bejnye.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Kiszól a lyuk a gödörből, Dexterköсsög? Na tudod mit? Elmész te a fаszomba.

2018. nov. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!