Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha torz fejű férfiként ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha torz fejű férfiként ilyen kaliberű barátnőre tartok igényt, az miért baj, miért szólnak le érte hogy el vagyok szállva?

Figyelt kérdés

[link]


Miért bűn az ha a szép tetszik? Attól független hogy én nem vagyok egy maszkulin fejű pasi.


Lehet van olyan éteri szépségű őzike akinek pont az ilyen torz fej jön be nem?


A kövér, lófejű, formátlan nők nem tetszenek sajnos.


2018. nov. 16. 19:40
1 2
 1/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
93%
Szelíd keresztény, vagy hogy hívnak. Vonulj be Nepálba. Megtérni. Lebegni.
2018. nov. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A kövér, lófejű, formátlan nőknek sem tetszel, de ez egyáltalán nem sajnos.
2018. nov. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

1


haha ezen beröhögtem xdd szelid keresztény xdddddddddddd

2018. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem baj, csak nekik is tetszél.

Üdv.: egy lófejű nő

2018. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 peca1000 ***** válasza:
100%

Tetszeni tetszhet, csak ne követeld.


Ha írsz egy ilyen szépségnek, ne sértődj meg, ha elhajt a pics.....ába.


Akkor vagy elszálva, ha fel is háborodsz ezen, mert mi az, hogy neki nem jössz be?!


Szóval nem akarnak összejönni veled az őziketestű pamacsok? :D


Ej,ej! :D


Mi van az Uránoszi farkas, és a Pumukli Alfahím neveiddel?


Azok alatt már nem is kérdezel? :D

2018. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tolnád úton-útfélen az arcunkba, akkor a kutyát nem érdekelné, tehát le sem szólnának érte.

Mellesleg manapság Sheryl Lee sem így néz már ki (noha korához képest szerintem még mindig gyönyörű).

2018. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sosem ertettem ezeket a kerdeseket. Nekunk tok mindegy, hogy neked mi tetszik. Nekunk tok midnegy, hogy neked mikor jon ossze egy parkapcsolat. A donteseid kizarolag a te eletedet fogjak befolyasolni. Te ugy dontottel, hogy a mercet magasra teszed, ennek a kovetkezmenyei csak is teged erintenek.
2018. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Mindig szelíd kertészlegénynek olvasom, de ha megint nevet vált mielőtt elsőre jót olvasok, eltöröm a lábát 😂

32/f

2018. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Két méteres medve, elnyalogat reggelire :)
2018. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Az sosem bün ha a szép tetszik. Megjegyzem, nekem a mai napig tetszik egy "lófejű" lány, úgyhogy ezt személyes sértésnek veszem. Főleg egy olyan ne szóljon semmit mint te, neked aztán végképp nem lehet igényed senkire, ilyen stílussal
2018. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!