Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretetre vágyom, de félek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretetre vágyom, de félek, hogy átvernek, elhagynak, tanácsok?

Figyelt kérdés
Évek óta nincs párkapcsolatom és egyre jobban érzem,hogy nagyon nagy szükségem lenne leginkább az érzelmi kötődésre,törődésre,szeretetre. Nő vagyok. De sajnos azt látom,hogy manapság ez nagyon nem divat..könnyen megcsalják egymást az emberek,nem divatos a hűség,sem az ilyesfajta lelkitárs ,mint amire én vágyom. Valami ötlet,hogy lépjek túl ezen?esetleg jó tapasztalat lányok?
2018. nov. 18. 13:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

Engem már átvertek és elhagytak, de én még nem adtam fel a reményt! :)


Boldogsággal kapcsolatos nagyon jó videó:

[link]


(nézd meg a hölgy többi videóját is!)


40F

2018. nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%

Bocs, hogy írok férfiként, de húst nem adnak csont nélkül.

32/f

2018. nov. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Úgy nem lehet az èlethez hozzáállni,hogy ma nem lèpek ki az utcára,mert hátha elüt a busz...Nincsen rózsa tövis nèlkül,kockázat nèlkül nincs nyeresèg,meg amit fentebb írtak.
2018. nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Az önismeret a világ ismerete:) Ha félsz attól, hogy elhagynak, akkor nem vagy magadban biztos, hogy azzal akarsz lenni, akivel vagy:) Merthogy adott helyzetben te is elhagynád.

Olyan meg hogy lelkitárs nincs. Egy nagy szíven nem lehet lovagolni. A lelkitárs kereső nő nem biztos benne, hogy mit keres. Esetleg ha lelkes lesz az illető tovább lehet lépni? Ilyen nincs. A megismerés része a szex. Ha rossz vagy a szexben vagy nem élvezed, akkor ezzel kell foglalkozni, mert ez az oka a bizonytalanságodnak.

Ha a társkapcsolatodban a külvilágnak akarsz megfelelni, akkor vesztes szerepben vagy. Mit szeretnél attól akivel együtt vagy? Ez a legfontosabb kérdés, ha erre tudod a választ, akkor nem fog érdekelni, hogy ki hogy csalja meg a párját. A megcsalástól való félelem miatti egyedüllét komoly személyiségbeli problémát jelez.

2018. nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igazából most olvastam pár cikket és rájöttem,amit amúgy eddig is tudtam vagy véltem magamról,hogy szorongok/szeretetéhes vagyok. Igazából ez meg is válaszolja,hogy mit keresek a másikban. A társat aki szeretet ad,aki elfogad engem és ezáltal én is elfogaom magam. Tudom,hogy ez így nem egészséges,de erre van szükségem vagy pedig egy jó orvosra aki segít ezen problémámon amit nem hiszek,hogy meg lehet gyógyítani.

Észrevettem,hogy szinte mindig ugyanaz történik velem kapcsolatban. Nagyon ragaszkodom a másikhoz,ölelem,bújok stb mint egy csecsemő. Aztán ,ha bármikor akad más dolga rajtamkívül akkor gyanakszom,hogy nem is szeret,és folyton elvárom,hogy bizonygassa,hogy amúgy szeret. És igen megrémülök,ha kiderül,hogy valaki szeret,mert azt hiszem,hogy engem nem is lehet szeretni,úgyhogy ördögi kör ez...vágyom a szeretetre arra ,hogy folyton feltöltsön,de ha megkapom akkor megint csak szorongok,mert furcsa,hogy engem lehet szeretni és támadom mindenfélével és azt várom minden prcben hogy bizonyítsa be,hogytényleg szeret....

2018. nov. 18. 14:06
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

3-masnak igaza van.,


Így nem lehet hozzáállni, hogy ha "ilyeneket hallani" akkor tuti ez lesz, nem minden ember egyforma.

2018. nov. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
Komoly időmennyiség kell ahhoz, hoyg egy ilyet le lehessen vetkőzni. Egyrészt direkt módon élsz, birtokolni akarsz dolgokat, másrészt meg nem vagy biztos abban amit csinálsz vagy akarsz. Nagyon fontos, hogy foglalkozz a saját motivációiddal. MI az az életben, amivel legjobban szeretsz foglalkozni. Össze kell ilyen szeretem dolgokból szedni vagy tízet és azokban képezni magad. :) Ha szereted amit csinálsz, akkor hamar megjön az önbizalmad is és sikereid is lesznek. Akkor már nem lesz annyira fontos, hogy a párod mennyire szeret, mert olyan párod lesz, akinek nem kell ezt mindig bizonygatnia:) Ez rajtad múlik, nem a másikon.
2018. nov. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Mi van akkor,ha nem motivál semmi csak az,hogy legyen mellettem valaki aki szeret? Akivel leélem az életem,biztonságban,szeretetben? Ha csak egyszerű vágyaim vannak,mint pl elfogadni magamat,találni egy társat?

Vannak dolgok amiket szeretek csinálni és valóban lekötik a figyelmem és adnak egy kis pluszt,de néha nem elég,mint most is és úgy érzem azok csak elfedik a valódi problémát.

2018. nov. 18. 14:28
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

Nem kell neked orvos, csak békélj meg magaddal. Erre, hogy képes legyél, ajánlatos egyedül lenned egy darabig, így kénytelen-kelletlen megismerkedsz és zöldágra vergődsz magaddal. Aztán abból az előnyösebb pozícióból, hogy már nincs bajod magaddal, könnyebb lesz egy olyan kapcsolatot kialakítanod amilyenre most vágysz.

32/f

2018. nov. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy természetesen ilyen nem létezik, de ilyen nem létezik. Kizárt, hogy csak erre vágynál.

Úgy mondom, hogy ezen kívül szedd össze mire vágysz még. Mindenki szeret többnyire zenét hallgatni, valamilyen sportot üzni, autót vezetni, utazgatni, világot látni, másokkal találkozni. Ezek közül biztosan van olyan, amit te is szeretsz. Kevés nő nem szereti a divatot, a vásárlást, a szépítkezést. Ilyeneket kellene összeszedned és tisztázni a viszonyodat ezekkel a dolgokkal. Pl azzal a kérdéssel, hogy miért szereted ezt a tevékenységet. A motiváció nagyon egyszerű többnyire, de neked kell érezned, hogy nálad mi az.

2018. nov. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!