Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem tudok dönteni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudok dönteni! Vélemények, tanácsok?

Figyelt kérdés
22 éves lány/nő vagyok. Tehát nagyvonalakban a helyzet. Egyetemista vagyok, mellette dolgozom, két napom marad hétvégente a családomra, barátokra, hobbikra, stb. Emellett van egy kapcsolatom is, mely úgy tűnik, eléggé hadilábakon áll. Párommal régóta ismerjük egymást, korábban már voltunk együtt, de nem bizonyultunk tökéletes párosnak, aztán persze még fiatalok voltunk, élni akartunk. Ő elköltözött, nem tartottuk a kapcsolatot tovább. Idén nyáron azonban, mint a villámcsapás, megjelent, berobbant az életembe, én pedig mint anno kislánykoromban visszafutottam hozzá, minden tervemet megcáfolva. Eddig szép, és tündérmesébe illő, azonban újra rádöbbentem, hogy valahogy nem passzolunk, de a kötődés megint olyannyira szoros lett, hogy úgy érzem képtelen vagyok elengedni. A történetet tetézi, hogy úgy érzem, minden fontos érték hiányzik a kapcsolatunkból, egyszerűen nem vagyunk képesek bízni a másikban, nem hallgatjuk meg a másikat, nem támogatjuk egymást, és a legfontosabb számomra: nem érzem magam biztonságban sem lelkileg, sem testileg. Elmondtam neki mindezt, persze próbáljuk megoldani, de titkon érzem ott legbelül, hogy ha az élet, a boldogság, a majdani család a tét, nem fog működni kettőnk közt. Továbbá félek attól, hogy ha elengedem, később döbbenek rá, hogy ő az, akivel mindent felrúgva tovább kellett volna mennem az úton, de akkor már késő lesz. Ha valakinek van bármi tapasztalata, tanácsa, ha jó, ha rossz, szívesen elfogadom! Tudom, ezt magamban kell tisztáznom, bármi befolyásoló tényező nélkül, de kíváncsi vagyok más emberek véleményére is!

2017. nov. 13. 12:32
 1/2 anonim válasza:
Szerintem, ha már azon gondolkozol, hogy szar az egész akkor gondolkozz el a kapcsolat végén, persze meg lehet oldani és szurkolok, de gondolj bele, hogy megéri-e. Lehet ő gátolja meg, hogy rá találj arra akivel sokkal jobb lesz. Most vagyok túl egy szakításon és nagyon szar volt, mert eszméletlenül szerettem őt, de nem illettünk össze még ha szerettem is nagyon, teljes ellentétek voltunk. De szerintem jobb lesz így egy kis idő után és neked is azt ajánlom, hogy azt tedd amit a szíved diktál.
2017. nov. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"úgy érzem, minden fontos érték hiányzik a kapcsolatunkból, egyszerűen nem vagyunk képesek bízni a másikban, nem hallgatjuk meg a másikat, nem támogatjuk egymást, és a legfontosabb számomra: nem érzem magam biztonságban sem lelkileg, sem testileg"


Ezt kérlek olvast vissza még párszor és válaszold meg magadnak a kérdést - mihez is kötődsz ennyire? A szenvedéshez, a fájdalomhoz?

2017. nov. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!