Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor párkapcsolatban vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor párkapcsolatban vagytok, akkor mennyire tudtok odafigyelni a karrieretekre? És ilyenkor mennyire halad előre a karrieretek?

Figyelt kérdés

2018. nov. 19. 02:28
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem akarok karriert.

Pontosan megfelelo a munkam es imadom. Elismernek benne.


Igy a parkapcsolatomra is tudok figyelni.

2018. nov. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi nagyon jól. Mikor megismerkedtünk én még tanultam ő meg munkanélküli volt. Ő talált nekem egy nagyon klassz helyet ahol azt csinálhatom amit szeretek és tapasztalatot szerezhetek/tanulhatok közben, ő meg egy olyan helyen van ami tetszik neki és a kezdeti nehézségeken többek között az én támogatásommal tudott átlendülni. Mindketten haladunk, szóval nem panaszkodhatok
2018. nov. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs összefüggés. Nem azért megyek be minden nap, hogy felhős szemekkel áradozzak a pasikámról, meg csicseregjek, hogy milyen pózban dugtunk. Nem arra használom a céges laptopot, hogy hetekig menyasszonyi ruhát nézzek. Vannak ilyen kolléganőim. Ők tudják legjobban hangoztatni, hogy engem azért léptettek elő, mert jól tudok szopni.

Dolgozni kell a munkahelyen, és akkor haladni fog a karriered. Otthon pedig a pároddal foglalkozni, és nem hazavinni a gondokat a munkából. Szét kell választani a kettőt, és mindkét területen sikeresebb leszel.

2018. nov. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem teljesen értem. A kettő független egymástól, nem? Vagy mire gondolsz pontosan?
2018. nov. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ő se tudja pontosan :D
2018. nov. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Nekem eddig nem zavart be. A karrieristákat alapból kerülöm.
2018. nov. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi összefüggés nincs a kettő között. Életem során egyetlen egyszer éreztem hogy kevésbé figyelek a munkámra, amikor vettem egy lakást és szerveztem a felújítást. Az energia igényes volt, kevésbé koncentráltam a dolgaimra. De nem jelenti, hogy nem csináltam a rám bízott dolgokat, csak nem annyira nagy lendülettel.


Olyan helyen meg alapból nem maradnék, ahol a magánéletem megszűnik létezni a munka miatt.

2018. nov. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat is is. Pl Eleinte amikor 0-24ben megy a messenger chat akkor nem annyira koncentrálok a munkámra. Viszont a rendszeres szex boldogság....jótékony hormonokat vált ki. Amitől felpörgök és jobban teljesítek. Amikor fel idegesít akkor figyelmetlen vagyok. Ha bedurcázok rá akkor inkább munkával foglalkozom arra koncentrálok. Viszont ha szingli vagyok nincs motivációm hogy tegyek kettőnk közös jövőjéért.
2018. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!