Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha párkapcsolatban szeretnék külön baráti kört kialakítani?

Figyelt kérdés
Párom minden barátomnál ott van, nem azt akarom h rosszban legyenek csak szeretném barátaimat magamnak tudni. Neki is megvan a maga baráti társasága mégsem mászok bele a ő kötelékükbe. Próbálom azt, ha magányra vágyom vagy beszélgetni velük akkor eltudjak különülni a páromtól. De hogy folyton minden barátságomba ott van s ő van a középpontban, nem tudok tabuk nélkül.beszélgetni. Szerintetek túl reagálom vagy tényleg jót tesz az embernek ha van egy olyann.baráti társasága ahol csak.maga lehet a párján kívül? Hogy mondjam meg a páromnak, hogy hadja békén a barátaimat?

2018. nov. 9. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Rég rossz ha valakiben ennyire nem biznak és igy bekorlátozzák h nem hagyják magára egy baráttal se beszélgetni.. Hát nem baj,de én nem lennnék olyannal aki nem hagy egyedül még egy barátnőmmel mondjuk egy jot beszélgetni mert ott van h ne h vmi elhangozzon.. A bántaklmazottaknál van ilyen,azért tudom mert engemn se engedett együl senkivel beszélni exem aki bántalmazott ne h elszoljam magam.,de hála neki tanultam belőle és felismerem a jeleket,,
2018. nov. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem teljesen értem a problémát. Miért baj , ha jóban van a barátaiddal? Ha csak a barátaiddal akarsz időt tölteni, akkor ezt miért nem mondod meg a párodnak? Ne érts félre, nem kötekedni akarok. Ettől függetlenül a párod is jóban lehet velük, csak ha te kizárólag velük akarsz lenni , akkor ezt miért nem mondod meg neki? Miért nem beszéltek erről? Nem hiszem , hogy ezen bárki kiakadna :)
2018. nov. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Előző nem az a kérdező baja szerintem h joban van a barátaival a párja hanem h nem tud kendőzetlenül tabuk nélkül beszélgetni egy jot velük mert ott van mindig ő is mintha őrizné kéne a kérdezőt én se örülnék ha a párom a sarkamban lenne egy barátnős kávézásnál is, a nyakamon vállamon ülne.

Itt szerintem vmi nem kerek..

2018. nov. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Jol gondolod. A te barataid a te barataid. Ne menjen veled a pasid. Talalkozzon addig az o barataival.
2018. nov. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
én ezt nem értem miaz h nem tudsz beszélgetni tabuk nélkül mert ő ott van?Most az a bajod h nem tudod kibeszélni?Engem spec zavarna ha elmenne a párom nélkülem bulizni vagy lógni a haverokkal...Most az h elmegy egyszer egyszer xy -nal találkozni az tök más...de ilyen csoportos banzájokba miért ne lehetne ott...főleg ha a barátaid is kedvelik őt.Ez kicsit olyan mintha féltékeny lennél a barátaidra.
2018. nov. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan csajos dolgok amiket jó a barátnőkkel megbeszélni. Van valami gond esetleg egy jó barát tud tanácsot adni. Az hogy néha elmegy veletek az még hagyján de mindig nem jó. Mond meg neki hogy most egyedül szetetnél lenni velük. Csak velük foglalkozni és egy jót beszélgetni.
2018. nov. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!