Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Nektek ő bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek ő bejön külsőre?

Figyelt kérdés
[link]

2018. nov. 19. 22:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%

Objektíve nem néz ki rosszul, sőt helyes.

Szubjektíve nekem nem.

2018. nov. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Hogy lehet olyan, hogy valaki helyes vagy jóképű, de mégsem tetszik?
2018. nov. 19. 22:39
 3/30 anonim ***** válasza:
87%

Úgy, hogy nem az illető "stílusa".

Szerintem is helyes, nagyon kedves a mosolya. Kifejezetten nekem sem zsánerem, de tipikusan olyan, akinek ha tetszik a természete, nem zavarnám el.

2018. nov. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%

Jol nez ki, de nem az en tipusom.

Szoval ha csak az a kerdes, hogy akarnek-e tole valamit, akkor azt mondom, hogy nem.

De ha bejon a dumaja is, es egy hullamhosszon vagyunk akkor talan.


Es en pl nagyon sok ferfit jokepunek tartok, de ez tavolrol sem jelenti azt, hogy akarok toluk valamit.


Jokepu es jofej es vonzodom hozza= match

jokepu de bunko==kosz nem

jokepu es unalmas=kosz nem

nem annyira jokepu de vonzodom hozza=match

2018. nov. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem a zsánerem, de mint ember, szimpatikus. Valahogy látszik az arcán, hogy az átlagnál valószínűleg jóval értelmesebb. Beszélgetőpartnernek ideálisnak tűnik. (És ez tőlem nagyon nagy dicséretnek számít.)
2018. nov. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Így már érthetőbb. Egyébként ha valaki unatkozik és nagyon ráér belinkelhetné, hogy milyen pasi külsőre az ő zsánere.

Elhiszem, hogy az nagyon nagy dicséret ha valakit jó beszélgetőpartnernek gondolsz/titulálsz, de sajnos a legtöbb férfi akkor érzi magát igazán jól ha vonzónak tartod őt úgy mint férfi. :(

2018. nov. 19. 23:02
 7/30 anonim ***** válasza:

Figyi, az hogy kinek ki jön be az nagyon szubjektív. Nagyon kevés olyan pasi van a Földön aki minden nőnek bejön, sőt talán nincs is ilyen :)

Nekem pl ez a pasi jön be, de még sok máshogy kinéző is, szóval nem lehet ez alapján megállapítani ki a tuti nyerő a nők körében.


[link]

2018. nov. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Par link, de Sheldon Cooper az aki legjobban bejon.

2018. nov. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

[link]

Ebbe a filmben pl bejott, amugy nem. Most ilyenkor mi van?

2018. nov. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Sztem az van, 66%-os, hogy a figura volt vonzó, akit játszott, és akinek kölcsönadta a fizikai megjelenését, valamint a személyiségének az odaillő tulajdonságait, mert hogy erről szólna a színész szakma, ugyebár.
2018. nov. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!