Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Nektek ő bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek ő bejön külsőre?

Figyelt kérdés
[link]

2018. nov. 19. 22:31
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
93%

Amugy nem tudom mas nok, hogy vannak ezzel, de en azert mert ranezek valakire, nem gondolom rogton azt, hogy de jo lenne ha hanyatt dontene.

A nok nem ferfiak!


Egyetlen egyszer fordult elo velem ilyesmi, hogy elso latasra, nem beszeltunk, semmi, csak ramnezett egy barban es ugy ereztem, hogy azt akarom, hogy tepje le a bugyimat. Egyetlenegyszer fordult ez elo.


Amugy a ferfi vonzosaga nem a kulsejetol fugg, ok, segit a dolgon, de nem ez a meghatarozo tenyezo. A kisugarzasa sokkal tobet szamit.

2018. nov. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

"Amugy nem tudom mas nok, hogy vannak ezzel, de en azert mert ranezek valakire, nem gondolom rogton azt, hogy de jo lenne ha hanyatt dontene."


Szerintem az épeszű többség ugyanígy van ezzel.

2018. nov. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
10es! Akár igazad is lehetne. A filmet amúgy nem láttam. Csak képet.
2018. nov. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Számomra ez furcsa akkor is. Ekkora különbség nem lehet két nem között. A férfiak ha ránéznek egy nőre akkor egyből eldöntik, hogy az tetszik nekik vagy sem. Ha tetszik akkor azzal el tudnak képzelni kapcsolatot, szexet stb. ha nem akkor nem. Persze vannak kivételek, de nagyrészt így működik.

Nem számít, hogy milyen a "kisugárzás", olyan nem is létezik. Egy jó nő akkor is fog tetszeni ha épp búvalb****tt és akkor is ha nagyon vidám.

2018. nov. 19. 23:35
 15/30 anonim ***** válasza:
54%

"Egy jó nő akkor is fog tetszeni ha épp búvalb****tt és akkor is ha nagyon vidám."


Nekem nem valami szimpatikus ez a megközelítés. Kb. egy darab mutatós hús színvonalára degradálja a megfigyelt személyt.


"Nem számít, hogy milyen a "kisugárzás", olyan nem is létezik."


De, létezik, csak ez e hülye kifejezés. Valójában azt az összhatást takarja, amit az adott személy a testbeszédével és a mimikájával kifejez. Ez egyébként, főleg fotók esetén jelentős részben a szemlélő által rávetített (képzeletbeli) tulajdonságegyüttest is takarhatja. De az is lehet, hogy meg van adva, hogy az a személy (ha filmsztár vagy pl. parfümreklámban férfimodell) milyen figurát alakítson a fotón. Na, ilyenkor már megadnak a célközönségnek egy-két kiindulópontot, ami beindítja a fantáziájukat.

2018. nov. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
64%

Nem igazán van olyan pasi akitől első látásra hanyat vágnám magama, nade Matthew Bomer :D Tudom hogy meleg, de olyan szép (nem is használom ezt a szót eyébként férfiakra), hogy az hihetlen :D


[link]


[link]

2018. nov. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Persze nem úgy értettem, hogy az illető nő csak egy két lábon járó punci, hanem az aktuális kedve nem fogja megvaltoztatni a véleményem róla. De mozdulatok összessége meg testbeszéd sem kell ahhoz, hogy valakiről eldöntsem, hogy tetszik vagy sem. Bőven elég hozzá egy fénykép. Ha a fényképen tetszik, akkor élőben is fog, ez 100%.
2018. nov. 19. 23:54
 18/30 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2018. nov. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
60%

"Bőven elég hozzá egy fénykép."


Csakhogy az a fénykép esetleg olyan is lehet, amely teljesen mást fejez ki, mint amilyen az illető privát személyisége (főleg a modellszakmában fordul elő ilyesmi). Ez nem zavarna, kérdező?

2018. nov. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
De igen, van olyan, hogy valakinek tetszik a külseje, de még beszélgetni sem bírnék vele mert egy beképzelt pi*sa. De ez ritka, aki tetszik azzal általában el is tudnék képzelni kapcsolatot mert bírom annyira minden szempontból.
2018. nov. 20. 00:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!