Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lájkolgat mindent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lájkolgat mindent?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom meg fogom kapni, hogy ez a felnőtt párkapcsolatok kategória, de nem érdekel. Felnőtt vagyok és bár nem ez életem legnagyobb problémája, valahol zavar.

Van egy srác, akivel egy ideig randizgattunk. Végül ez abbamaradt pár napja azzal, hogy nem tudja, mit akar velem, idő kell neki. Eléggé kelletlenül viselkedett és jobban akartam szerintem ezt én. Mindegy. Azóta nem beszélünk, én nem írok neki, ő sem nekem, én próbálom ezt úgy venni, hogy ebből már nem lesz semmi. Rosszul is esett az, amit mondott, mert beleéltem magam valamennyire, igyekeztem és megkaptam ezt... Jobbnak éreztem magamban ezt lezárni.

Viszont azóta is folyamatosan kedvelgeti konkrétan mindenem. Nincs egy olyan kép azóta, amire ne kaptam volna lájkot, ha érdekel egy esemény, azt is kedveli, instán is, facebookon is...

Nem akarom jelnek venni, de nem tudok elmenni mellette. Nem tudom, minek csinálja ezt, letiltani nem akarom, mert egy helyen tanulunk és nagyon sok a közös ismerős is, gyerekesnek érezném... De nem tudom kiverni a fejemből, ha mindig felvillan a neve, hogy ezt meg azt kedvelte. Egy nyomorult üzenetet nem írt azóta és nem is beszéltünk, bár nem is nagyon találkoztam vele. Nem tudom hova tenni a dolgot.


2018. nov. 20. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a felnőtt párkapcsolatok kategória!
2018. nov. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem jössz be neki (eléggé), de ha nem jön össze a másik csaj, B (C, D, E, stb.) tervnek jó lehetsz.


a lájkolással folyamatosan a látómeződben marad, nem lesz olyan gáz felvenni veled a kapcsolatot, ha áll a kukija.

2018. nov. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hagyd Rebeka, ha magától nem tudja, amit minden nő megtanul kb 16 éves korára, akkor tényleg tini.



Mert ezt a talonban tartós dolgot kb mindenki leveszi gyorsan, akit pont olyan távol tartanak, hogy ne vesszen el ha kell, de azért elég távol ahhoz, hogy ne zavarjon be A,B,C nőnél.

2018. nov. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

A 2. velemenyet osztom.

De, megjegyzem, van olyan ismerosom, aki mindenkinek minden sz*rjat likeolja. Ahogy millio mas ember is csinalja ezt, egyfajta lattamozas. Nem kell kombinalni, csak egy idiota, akinek tul sok az ideje.

2018. nov. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fura ez az oldal. Ha valaki azt kérdezi, hogy a pasija miért lájkolgatja egy másik lány összes képét, egyből mindenki rácuppan, hogy amint a lány esélyt adna neki, lelépne meg biztos megcsalja, stb. Itt meg egyből nem jelent semmit, biztos talonban tart, szar vagy stb.
2018. nov. 21. 14:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Senki nem írta, hogy szar vagy, de gyerekes annál inkább. Nem minden ember egyforma. Pl. nekem is van csomó ismerősöm,akikről le kellett vennem a követést, mert mindent, de tényleg mindent lájkoltak nonstop. Ennél a sztorinál meg tök világos, hogy nem kellesz neki, max talonban vagy, igen. De háborodj fel nyugodtan egy ilyen hülyeségen egy idióta miatt.
2018. nov. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!